2737
2734
عنوان

آلفا فیتو پروتئین

4981 بازدید | 9 پست

خانما سلام. تو رو خدااگه میدونید جواب منو بدید. من هفته ۱۶ و سه روز بارداریم رفتم آزمایش آلفا پروتئین دادم. قبلش سرمای خیلی بدی خورده بودم رفتم ازمایشو دادم جوابش از حد نرمال پایین تر بود . مثلا تو هفته ۱۶ باید بین ۲۱.۲_۹۲ باشه که مال من ۱۴ بود. امروز رفتم دکتر بهم گفت که باید برم یه دکتر دیگه که تخصصش ناهنجاری جنین. من غربالگریم و هم آزمایش خونش خوب بود یعنی low risk  بود. ولی دکترم گفت اگه یک درصد احتمال ناهنجاری باشه برو. شما نمیدونین چیکار میکنن فردا؟ خیلیییی نگرانم 😭😭😭😭😔😔😔 دخترمو دوست دارم .  راستش میترسم هزینه ش هم زیاد باشه. کسی اطلاعی داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا به دکترم پیشنهاد کردم گفت ننیشه برو پیش اون دکتر 😭😭😭

اخه یکی از اشناها اینجوری شده بود،، ازمایش رو براش نوشتن مجدد،،بعدشم خداروشکر مشکلی نداشت،سونوی انومالی رفتی؟،نهایتش یا بهت میگه سل فری بدی،،یا امنیوسنتز

2728
اخه یکی از اشناها اینجوری شده بود،، ازمایش رو براش نوشتن مجدد،،بعدشم خداروشکر مشکلی نداشت،سونوی انوم ...

آنومالی رو دیروز رفتم هیچ مشکلی خداروشکر  نداشت. 

خب خداروشکر،،نگران نباش،،دکتر مخصوص همین موضوعات راهنماییت میکنه،،بهش میگن متخصص پریناتالوژی ایشالا ...

خدا کنه. تو رو خدا دعا کن. خیلی استرس دارم. یه حالتی افسرده شدم

خدا کنه. تو رو خدا دعا کن. خیلی استرس دارم. یه حالتی افسرده شدم

سلام خانومی شما چیکار مردید؟ این ازمایشو برا همه مینویسن یا اونایی که تو ان تی مشکوکن؟

برا من تو هفته ۱۶ نوشته انجام بدم نگفت مشکلی داری

نگرانم ولی

باور کن خداوند به اندازه کافی اکبر است!
2738
سلام خانومی شما چیکار مردید؟ این ازمایشو برا همه مینویسن یا اونایی که تو ان تی مشکوکن؟ برا من تو هف ...

اره برای همه مینویسن. ان تی بچه م نرمال بود. راستی دخترم بدنیا اومد. خدارو هزار مرتبه شکر سالمه. واقعا سلامتی نعمته.انشاالله نی نیای همتون صحیح و سالم بدنیا بیان

اره برای همه مینویسن. ان تی بچه م نرمال بود. راستی دخترم بدنیا اومد. خدارو هزار مرتبه شکر سالمه. واق ...

به سلامتی عزیزم خداروشکر

باور کن خداوند به اندازه کافی اکبر است!