2737
2739
بعضیهاشو درست میکنم میگن خوب بود ولی دیگه درست نکن.بعضیهاشم باب میل ما نیست.ما همش خورشت وبرنح و...م ...

اخه خورشت خیلی نیست...ما خودمون شب اصلا برنج نمیخوریم...چی بشه...تنوع نونی بیشتره مسلما.

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما میگی میلمون به خوردن نیست شاید دلیلش این باشه.من 70 نوع غذا بلدم ولی خب اگه کنارش دسر نباشه یا ش ...

اره وااقعا درست میگی.مثلا شما اگه دوس داری غذای سه روز پشت سر هم خودت رو بگو تا مقایسه کنم تنوع رو.

2728
اره توروخدا.هیچی به ذهنم نمیرسه.فدات

اوم من اینارو یاد دارم هرکدوم یاد نداری بگو دستورپختشوبدم

پاچین . کوکو پیتزا . نگین بادمجون . البالو پلو .ته چین گوشت . انواع دمی ها دم گوجه . دمی ابگوشت. مرصع پلو (من بدم میاد خودم میگم اشقال پلو بهش) ساندویج مرغ . مرغ سوخاری . خورشت کنگر واونواع پیتزا . وغذاهای ساده و سبک شام ک دیگه همه یاد دارن مث عدسی و کوکو. و سوسیس خانگی و اینا هنوزم هس تو ذهنم نیست فعلا

ااین کاربری برای دو نفر است
اوم من اینارو یاد دارم هرکدوم یاد نداری بگو دستورپختشوبدم پاچین . کوکو پیتزا . نگین بادمجون . البال ...

هزارماشاالله بهت.خیلی عالیه.اسمشون که بلد باشم سرچ میکنم فدات

2740
پاچین؟چیه؟

پاچین کتف مرغ ک من بشدت دوس دارمش .طرزتهیشم اینکه چند ساعت تو فلفل نمک زعفرون پیازحلقه شده ابلیمو و یکم پودرسیر میخوابونی بعد ک طمع گرفت تو مایتابه روغن بریز زیاد لازم نیست روغن بعد پاچیناروبچین توش اگه خانوادت ترش میپسندن ک همون ابلیمویی ک طعم داروردشو بریز روش اگه ن هم ک نصف اون ابلیمو رو بریز بایکم اب بعد ک ابش تموم شدو ب روغن اومد یکم ک سرخ شد اماده خورده . روش دیگشم اینکه سیخ بکشی کبابی کنی 

ااین کاربری برای دو نفر است