2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه صبحاپا میشم عزا میگیرم.نمیدونم چی بپزم.فکر میکنم میبینم همه غذاهایی که شوهروبچه هام دوس دارنو تو روزای قبل خوردیم وهیچ گزینه ای ندارم.همیشه دوساعت هاج وواج فقط فکر میکنم چی بپزم زیاد تکراری نباشه

2728
دیگه صبحاپا میشم عزا میگیرم.نمیدونم چی بپزم.فکر میکنم میبینم همه غذاهایی که شوهروبچه هام دوس دارنو ت ...

یه لیست از غذاهایی که بلدی رو بنویس هر روز که میپزی جلوش تیک بزن.

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍
همش خورشتهای تکراری.چلومرغ.ابگوشت.هویج پلو.لوبیاپلو و...دیگه هیچکدومو دوس نداریم.چکارکنم توروخدا...خ ...

خب میخوای تا ما بهت دستور چندتاغذا بدیم 

ااین کاربری برای دو نفر است
همش خورشتهای تکراری.چلومرغ.ابگوشت.هویج پلو.لوبیاپلو و...دیگه هیچکدومو دوس نداریم.چکارکنم توروخدا...خ ...

هر غذایی اگه شلخته درست بشه یا هیچ دسری کنارش نباشه ادم دوس نداره بخوره...من که اینطوریم...

خورشتها:فسنجون.قیمه.قورمه سبزی.کرفس.چلو گوشت.خورشت بادمجون.خورشت گوشت چرخی.

کوکوها:کوکو سیب زمینی.کوکوسبزی.کتلت.شامی.کتلت سیب زمینی.کوکو عدس.کوکو نخود.

غذاهای نونی:ابگوشت.ابگوشت مرغ.اش رشته.اش جو.سوپ ها.عدسی.املت.گوجه و بادمجون.سیب زمینی و قارچ.الویه.....

منظورت اینه غذای تکراری بپزم ولی دسر ومخلفات کنارش بذارم؟

شما میگی میلمون به خوردن نیست شاید دلیلش این باشه.من 70 نوع غذا بلدم ولی خب اگه کنارش دسر نباشه یا شلخته باشه خب مام دیگه دوس نداریم بعدشم نمیشه فقط غذای جدید پخت لاید قبلیا رو هم خورد دیگه.

2706