2733
2734

طبق اخرین پری که ۲۵ فروردین باشه من الان باید ۸ هفته ام باشه ولی ۶ هفته امه چرا؟؟؟؟ واقعا نگرانم

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب تخمک گزاری و باردار کردن اونا دیرتر انجام شده 

خب سر رایمان چی میشه؟؟

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
صدای قلبشو شنیدی عزیزم؟؟اگر شنیدی نگرانی معنا نداره و اینکه سونوتو یک هفته دیگه تکرار کن ببین از اون ...

نه هنوز هفته پیش فقط ساک بود که دکترم گفت نگران نباس حتما تشکیل میشه

نه هنوز هفته پیش فقط ساک بود که دکترم گفت نگران نباس حتما تشکیل میشه

خوب عزیزم نگران نباش درست گفتن یک هفته دیکه برو باید به حساب سونو ۷ هفتتون شده باشه نگاه کنید ببینید اگر بچه به اندازه کافی این ۷ روز رشد داشته دیگه جای هیچ نگرانی نیست و اینکه صد در صد لقاح شما دیر انجام شده 

.....
2738
خوب عزیزم نگران نباش درست گفتن یک هفته دیکه برو باید به حساب سونو ۷ هفتتون شده باشه نگاه کنید ببینید ...

مرسی گلم

من هم همینطورم  ۱۳ روز عقب فقط ساک وکیسه زرده بوده  خدایاااا

نگران نباش عزیزم منم همین جوری بودم پسرم الان دو سالشه