2737
2734
عنوان

لیست فیزیوتراپی اصفهان

992 بازدید | 4 پست

لیست مراکز فیزیوتراپی اصفهان

آدرس مراکز فیزیوتراپی استان اصفهان

تلفن مراکز فیزیوتراپی اصفهان

تلفن کلینیک فیزیوتراپی استان اصفهان

مجهزترین فیزیوتراپی اصفهان

کلینیک فیزیوتراپی اصفهان

آدرس کلینیک فیزیوتراپی اصفهان

لیست مراکز فیزیوتراپی استان اصفهان

بهترین کلینیک فیزیوتراپی اصفهان ، لیست فیزیوتراپی های اصفهان ، فیزیوتراپی های شهر اصفهان

فیزیوتراپی زانو درد در اصفهان

فیزیوتراپی کمر در اصفهان

فیزیوتراپی ساق پا در اصفهان

لیست فیزیوتراپی های اصفهان

فیزیوتراپی سکته مغزی در اصفهان

فیزیوتراپی گردن در اصفهان

فیزیوتراپی شانه در اصفهان

لیست مراکز فیزیوتراپی اصفهان

فیزیوتراپی خوب در اصفهان

بهترین مرکز فیزیوتراپی اصفهان

ادرس فیزیوتراپی اصفهان

کلینیک فیزیوتراپی ولیزر درمانی سالار

تجهیزات پیشرفته - علم روز - کادر مجرب

ما تلاش نموده ایم جدیدترین تجهیزات روز دنیا را از کشورهای پیشرفته تهیه نماییم تا درمان سریعتر و بهتری را بیماان تجربه کنند . البته به این نکته هم توجه نمایید که درمان را فقط دستگاه ها انجام نمیدهند و تشخیص درمانگر و درمانهای دستی هم اثر زیادی در درمان بیمار دارد .

هدف اصلی ما این است که در مرحله اول درمان که تشخیص است و در روند درمان تاکید خود را بر روی درمان منشا ایجاد درد داشته باشیم و به دنبال این نباشیم که درد بیمار را بصورت موقت درمان نماییم.

قرارداد: بیمه طلایی -بیمه آتیه سازان – بیمه دانا- ایران- دی – سینا-آسیا- نیروی مسلح- سلامت- تامین اجتماعی - فولادمبارکه-بانک سپه- تجارت- صادرات-صداوسیما-بازنشستگان-فرهنگیان

اصفهان-چهارباغ بالا-کنارمجتمع پارک-مجتمع اوسان-ورودی خیابان کاخ-طبقه4- 03136701077-09195971097

مگنت درمانی اصفهان-تکارتراپی اصفهان-درای نیدل اصفهان-ماساژ در اصفهان-ماساژاصفهان-دیسک کمر اصفهان-ارتوپد اصفهان- مغزو اعصاب اصفهان

فیزیوتراپی اصفهان-لیزر درمانی اصفهان-لیزرپرتوان اصفهان-شاک ویو اصفهان-فیزیوتراپی در منزل اصفهان-فیزیوتراپی اصفهان-طب سوزنی اصفهان-بهترین فیزیوتراپی اصفهان

لیست فیزیوتراپی های اصفهان

فیزیوتراپی اصفهان

فیزیوتراپی

لیزر درمانی پرتوان

شاک ویو تراپی

طب سوزنی

درمان دستی با فیزیوریلیز

سی پی ام

دیاترمی

اولتراسوند استاتوس

آر اف درمانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فیزیوتراپی پرتوان را من رفتم راضی بودم

خیابان شمس ابادیه کنار پارکینگ پاساژ افتخار مجتمع عالم ارا

من قبلا فیزیوتراپی زیاد رفنه بودم چون ورزشکار حرفه ای هستم و اسیب دیدگی زیاد دارم . یکی از بهترین کلینیک فیزیوتراپی اصفهان که تا حالا رفتم این کلینیکه بخاطر اینکه فضایی را مخصوص ورزش دارن و تحت نظر دکتر فیزیوتراپی و متخصص حرکات اصلاحی ورزشهای درمانی را انجام میدادم اونجا

بهترین فیزیوتراپی ورزشی تو اصفهان فیزیوتراپی پرتوان است.

شملره اش را ندارم که بذارم

با بیشتر بیمه ها هم قرارداد داشتن و تعرفه منطقی و مناسبی هم گرفتن ازم