2737
2739
عنوان

همدانیا!!!!خوشبحالتون😐😐😕😕😕

508 بازدید | 52 پست

چ شهر خوبی دارین.چندروز اومدیم شهرتون واقعا عالی بود😐خوشبحالتون😟😟

من!..بدنام عالم شم شبام همه ماتم شَن،محاله از دوتا چشمای مهربون تو رد شم...تو!..باید مال من باشی آروم تنم باشی خوبه دیوونگی باتو نمیخام دیگه آدم شم..‌... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
هاهاها من اصالتن همدانيم. 😝

از زبان همدانی

یه

ویلان نمانی  بلدم😂😂😂😂

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
از کجا رفتی همدان

اهواز😑😑😑😑

من!..بدنام عالم شم شبام همه ماتم شَن،محاله از دوتا چشمای مهربون تو رد شم...تو!..باید مال من باشی آروم تنم باشی خوبه دیوونگی باتو نمیخام دیگه آدم شم..‌... 
آرره منم تازگی همدان بودم...شهر تمیززززز...مزدم باکلاسسس

میگن اگر میخوای دختر با سلیقه بگیری

از همدان بگیر

مردم خیلی خوش مشرب و خوبین 

با اون لهجه ی با نمکشون😊😊😊

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
آرره منم تازگی همدان بودم...شهر تمیززززز...مزدم باکلاسسس

عاره دقیقا..ماک کیف کردیم..عباس آبادش😍😍😍😍

میگن اگر میخوای دختر با سلیقه بگیری از همدان بگیر مردم خیلی خوش مشرب و خوبین  با اون لهجه ی ...

عاره بخدا من ی بد تیپ توشون ندیدم😐خوشبحالشون

2706