2733
2739
عنوان

اکوی قلب جنین

18733 بازدید | 38 پست

سلام خانومها.. من الان پایان هفته 28 بارداری هستم ولی دکترم خیلی کم سونو برام نوشته تاحالا و فقط سونوهای غربالگری رو انجام دادم که خدا رو شکر مشکلی نبود..  دیروز هم دکتر بودم بازم همین طور هیچ سونویی ننوشت و فقط ضربان قلبو شنید و  وزن و فشارمو گرفت و گفت برو 16 تیر دوباره بیا... در صورتی که خواهد همسرم که هم زمان با من بارداره تاحالا بارها سونو رفته و اکوی قلب جنین هم بارها کرده... شما ها تجربتون چیه .. اکوی قلب جنین واسه چی می دن و چرا دکتر من اصلا نداده...

وقتی خدا رو شکر مشکلی نیست میخوای چیکار سونو

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم فقط عربالگریا رو رفتم . یکی برا تشکیل قلبش یکی ۱۲ هفته یکی ۱۶ تا ۲۰ هفته که انومالیه یکی جنسیت یکی هم اون اخرا برا سن و وزن. اگه مشکل داشته باشن اکو و این حرفا میگیرن

وقتی خدا رو شکر مشکلی نیست میخوای چیکار سونو

نمی دونم می گم از هفته 22 تا حالا که سونو نکردم از کجا بفهمم جنینم خوب رشد کرده یا نه.. همش توهم دارم که نکنه درست رشد نکرده باشه و مشکلی باشه.. 

راسته میگن هرچی به این ملت داروی و روش درمان بیشتر بدی بیشتر خوششون میاد اون اکو واسه مشکلات خاص جنینی هست نه واسه همه خدا روشکر کن که جنینت سالمه بعدم سونو همچین چیز خوبی هم نیست دلت میخاد هی بری که

خدایم دایما سپاس برای همه رحمت هایی که برایم میفرستی و همه لطف هایی که بمن میکنی
2740

من ریسک سندروم دان داشتم فرستاد اکو قلب جنین

زندگی آب در دستان ما  🌧️💧                                         و                                                                   زندگی ما در دستان آب است🌧️💧
نمی دونم می گم از هفته 22 تا حالا که سونو نکردم از کجا بفهمم جنینم خوب رشد کرده یا نه.. همش توهم دار ...

شما خوب بخور درست رشد میکنه.حسابی بخور و پیاده روی اروم کن

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂
منم فقط عربالگریا رو رفتم . یکی برا تشکیل قلبش یکی ۱۲ هفته یکی ۱۶ تا ۲۰ هفته که انومالیه یکی جنسیت ی ...

آها مثلا همین سونوی وزن جنین رو تو چه هفته ای انجام دادین؟ خواهر همسر من تاحالا تو چند مرحله وزن جنینشو بهش گفتن خل شدم.. همش مادر شوهرم می پرسه رشد کرده؟ چرا سونو نمی ده به تو..