2737
2734
عنوان

خونریزی در ماه اول بارداری

762 بازدید | 57 پست

سلام دوستان 

من امروز ۲۷ سیکلم بود 

تمام علایم بارداری رو هم داشتم 

ولی دیشب خونریزی داشتم 

ولی اصلاااااا مثل پری های ماهای قبل نیس 

دل درد و کمر درد دارم 

ولی خون غلیظ و پررنگ نمیاد 

ی چیزی مثل خون ابه قهوه ای 

گاهی هم قرمز ولی نه خیلی پررنگ

از دیشب تا حالا هم اصلا زیاد نشده 

خیلی ببخشید چنبارم دسشویی رفتم ولی اصلا بیشتر نشده و پدی ک گذاشتم هم فقط یکم قهوه ای شده  

خواستم ببینم کسی مثل من بوده ؟

ب نظرتون احتمالش هست باردار باشم ؟

ان شاءالله ک بارداری😍

مادر فقط اونی نیست که وقتی جواب مثبت آزمایش بارداری رو میگیره و از خوشحالی اشک شوق می ریزه و واسه سورپرایز کردن همسرش لحظه ها رو میشماره...اونی که جواب منفی رو میگیره و تا خونه عینک افتابی رو نقاب صورتش میکنه .. سرش رو پایین میگیره و اشک تلخ حسرت می ریزه و مدام با خودش میگه جواب همسرم رو چی بدم ... اونم مادره...مادر فقط اونی نیست که با شوق و ذوق به همه خبر بارداریشو میده و از همون روز اول واسه اومدن نی نی برنامه ریزی میکنه ....اونی که با صدای گرفته به همسرش میگه:بازم منفی بود .... اونم مادره...مادر فقط اونی نیست که با عشق و هیجان برای نی نی سیسمونی میخره و همه بهش تبریک میگن ...اونی که چشمش تو بازار به یه لباس کوچولو میفته و دلش ضعف میره ... یواشکی لباس رو میخره و از ترس حس ترحم دیگران ... آرزوهاشو گوشه کمد پنهان میکنه و گاهی تو خلوتش لباس رو بغل میکنه و می بوسه ..اونم مادره....مادر فقط اونی نیست که توی مهمونی ها هرموقع ازش اسم فرزندش رو می پرسند چشم هاش برق بزنه و با افتخار اسم بچه ش رو به لب بیاره ...اونی که سالهاست اسم انتخاب کرده و هرجا اون اسم رو میشنوه دلش میریزه و چشم هاش خیس میشه ... اونم مادره ...مادر فقط اونی نیس که ۹ ماهه بارداری رو شبانه روز با بچش عشق کنه و لحظه شماری کنه واسه اومدنش...اونی که لحظه ی انتظارش با بارداری فرق داره و منتظرِ ببینه چه بچه ای تو بغلش قراره اروم بگیره اونم مادره...آره دوست من... همونایی که مدام باید به بقیه جواب پس بدن که چراااا هنوز بچه دار نشدن ... پیش کدوم دکتر میرن ... مشکل از خانمه یا آقا .... و روزی هزار تا پیشنهاد سرسام آور دارن از طرف دوست و آشنا و همسایه! که پیش کدوم دکتر و امامزاده برن .. چه نذری بکنن.... چی بخورن... چی کار کنن ..یا حتی چه موقع اقدام کنن !!!!همه این دلسوزی های بی رحمانه فقط یک توجیه داره و اون دلیل اینه که تو یه زنی که هنوز مادر نشده ...پس ای کاش هیچ کس دل یه منتظر رو خواسته و ناخواسته نشکنه و همه باور کنن ... اونم یه مادره...😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید لانه گزینیه، اخه لانه گزینی یا صورتیه یا قهوه ای و اینکه حد اکثر سه روز طول میکشه

انتظار جان میگیرد، خسته ام از انتظار بیهوده، خسته ام از خدا خدا کردن هایی که جوابی ندارن، دلم یه کوچولو میخواهد از جنس خودم، 8سال انتظار کم نیست خدایا این بار من را ببین🙏
2731
2740

یلدا خانوم چه علائمی داشتی؟ 

انتظار جان میگیرد، خسته ام از انتظار بیهوده، خسته ام از خدا خدا کردن هایی که جوابی ندارن، دلم یه کوچولو میخواهد از جنس خودم، 8سال انتظار کم نیست خدایا این بار من را ببین🙏
یلدا خانوم چه علائمی داشتی؟ 

کمر درد و پهلو درد 

سینه درد 

سینه هام سنگین و سفت شده 

دور نافم درد میکنه 

نوک سینم تیر میکشه 

سر گیجه 

تکرر ادرار 

نفخ و یبوست 

تو نت خوندم تقریبا ایما همشون علایم بارداریه تقریبا 

انشالله بارداری

ولی منم بعضی ماهها علایم داشتم سه روزم لکه بینی کم دلشتم که تاحالا سابقه نداشت ولی بعد سه روز طوری پری شدم انگار شیر آب باز کردن

خیلی حس بدیه

عشق من همسرمه خدا جونم عشقمونو پایدارکن ،تا کور شود هرآنکه نتواند دید
انشالله بارداری ولی منم بعضی ماهها علایم داشتم سه روزم لکه بینی کم دلشتم که تاحالا سابقه نداشت ولی ...

عزیییزم 

انشالا ک زودتر باردار بشی و نی نیت صحیح و سال بیاد بغلت 

ماه اوله 

تو اقدام این شچیزا پیش خ واهد اومد چون رحم داره آماده میشه ماه گذشته من علایم خیلی داشتم 4 روزمعقب لنداختم   که تا حالا اما کان نداش طوری  که 90 درصد حس میکردم باردارم

صبور باید باشی یکم طول میکشه

عشق من همسرمه خدا جونم عشقمونو پایدارکن ،تا کور شود هرآنکه نتواند دید
2706