2733
2739
عنوان

😆😮نسبت بازیگرا باهم😆😲+عکسسسسس❤

| مشاهده متن کامل بحث + 130183 بازدید | 938 پست
رویا تیموریا ازدوج دومشونه دخترش از همسر اوله.

کجایی تو دختر هیچ نیستت...بیادت بودم

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
کجایی تو دختر هیچ نیستت...بیادت بودم

هستم ولی کم البته گوشیم سوخته با ی گوشی دیگه اومدم اذست میکنه،با خط و گوشی همسرم میومدم ،😁البته آخر شبا با خط و گوشی همسرم میام باز 

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پویا امینی فقط خودش بازیگره     اما واسه این عکسشو گذاشتم بگم یادتونه همسر پویا امینی گفته ...

اونوقت من الان بگم زن شهاب حسینی هستم همه می ریزن سرم منو قورت میدن.میگن اگه زنه شهابی تو نی نی سایت چیکارمیکنی؟من نجابت خرج کردم نگفتم چون خاکی هستم...  

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
اونوقت من الان بگم زن شهاب حسینی هستم همه می ریزن سرم منو قورت میدن.میگن اگه زنه شهابی تو نی نی سایت ...

نگو نگو 

چرا گفتی آخه😑😝

بذار تو خفا بمونی 

مگرنه لو میری نمیتونی راحت تاپیک بزنی😆😂😆😂😆🌹😂

دست از طلب ندارم تا کام من برآیدیا تن رسد به جانان یا جان ز تن برآید😏😬💪
متن این عکس رو بخونید جالبه 😁😁اگه خواستید بیشتر بدونید هم برید سایتی که نوشته ❤❤

من چند روز پیش ی اکسیدان خریدم خانومه میگفت در بطری واسه خودش نیست الان چند وقته افتادن به جمع کردن در بطری واسه همین بطری ها.

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
من چند روز پیش ی اکسیدان خریدم خانومه میگفت در بطری واسه خودش نیست الان چند وقته افتادن به جمع کردن ...

من از اون موقع که شروع کردم درب ها رو جمع کنم الان شاید ۱۰۰_۲۰۰ تایی جمع شده 😀

دست از طلب ندارم تا کام من برآیدیا تن رسد به جانان یا جان ز تن برآید😏😬💪
2738

میگم راستی دیدین تهمینه میلانی رو تو روز بزرگداشت بهروز وثوقی؟دامن زیرزانو جوراب نازک مشکی پاهاش دیده میشد.موهاشم کلا ریخته بود رو سینش شالشم هی میوفتاد🤣🤣🤣اعتماد به نفسم زیر صفر.همش میگفت خوب حرف میزنم؟؟؟آخرشم گفت من پاشنه بلند پامه اگه خوردم زمین ببخشید😐😐😐