2733
2739
عنوان

اعصابم خورده

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 28 پست
انتظارم این بود حداقل بگه درک کنه اوضاعشونو حتی زبونی بگه من میخرم وتعارف کنه ولی هیچی نگفت 

ببین عزیزم همه مردا خانواده خودشون رو فقط درک. میکنن، حالا که پدرت میگیره. خودتازش بخواه فقط وفقط وسایل ضروری رو بگیره. چون بعضی چیزا واقعا به کار نمیاد، به همه هم بگو خودم نخواستم زیاد وسیله بدرد نخور بگیرم. الکی دور مو شلوغ کنم ، ا گه. هم پس اندازی داری. خودتم  کمک کن،

نه ماه انتظار ویک عمر نگرانی، حس آزاد دخترانه رابه مهرمادری دادن، بزرگترین ایثار یک زن است. ..
خدانکنه ازش نارحتم باهاش صحبتم کردم ولی افاقه نمیکنه مجبورنیستم التماسش کنم به دنیاکه بیادبایدخرجش ک ...

عوضش چیزای ضروری بخر و سبک بگیر.بقیه رو بعد تولد میرین باهم خودش میخره.

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همشون همینن من بلافاصله بعد عروسیم باردار شدم تازه هشت ماه بود بابام جهازمو داده بود باید سیسمونی می ...

منم ماه دیگه سالگرد ازدواجمه تازه ازجهازکه نگو که مادوپیرکردن نگم بهتر 

نذر خیاطی نذر هنر خیاطی👇https://eitaa.com/joinchat/188219659Cb23e355addاین نذری سهم شماست عزیزم👆🌸بهت علم و هنر رو هدیه دادم لطفا از این هدیه بهترین استفاده رو بکن دوست من♥️
عوضش چیزای ضروری بخر و سبک بگیر.بقیه رو بعد تولد میرین باهم خودش میخره.

اصلا یه جوریه میگه بابام برامن چی خریده که من برابچم بخرم راستم میگه یه جورافراطی مستقل بوده اصلا 

نذر خیاطی نذر هنر خیاطی👇https://eitaa.com/joinchat/188219659Cb23e355addاین نذری سهم شماست عزیزم👆🌸بهت علم و هنر رو هدیه دادم لطفا از این هدیه بهترین استفاده رو بکن دوست من♥️
2728
منم ماه دیگه سالگرد ازدواجمه تازه ازجهازکه نگو که مادوپیرکردن نگم بهتر 

من شوهرم کاری نداشت ولی مادرشوهرم که خالم هستش خیلی دخالت میکرد خونمون کمد دیواری بزرگ داشن یطرف اتاق کلا کمده هرچی توش بذاری جا میشه بعد سر جهاز خریدنم گیر داده بود باید حتما از خودتم کمد بخری

پسر یعنی یه اتاق پر از اسلحه و توپ و ماشین اسباب بازی  پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس پسر یعنی یه کمد کفش و کلاه و لباس اسپرت  پسر یعنی کراوات و پاپیون کت کوچیک مردونه  پسر یعنی بوی مردانگی در حین کودکی  پسر یعنی یه نمونه کپی شده سایز کوچیک از عشقت  پسر یعنی تکیه گاه مادر  پسر یعنی امید آینده پدر  پسر یعنی ولی عهد خونه  من و بابایی عااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من
ببین عزیزم همه مردا خانواده خودشون رو فقط درک. میکنن، حالا که پدرت میگیره. خودتازش بخواه فقط وفقط وس ...

منم میخام کم بگیرم ولی آخه نبایدیه کلمه میگفت گناه دارن خانوادت تازه جهازدادن همش زیرسراطرافیانه 

من شوهرم کاری نداشت ولی مادرشوهرم که خالم هستش خیلی دخالت میکرد خونمون کمد دیواری بزرگ داشن یطرف اتا ...

شوهرمنم اگه پرش نکنن هرکاربگم میکنه ولی چیکارکنم 

همشون همینن من بلافاصله بعد عروسیم باردار شدم تازه هشت ماه بود بابام جهازمو داده بود باید سیسمونی می ...

من یک عالمه بابام جهاز بهم داد یعنی در طبقه و سطح خودمون همه به مادرم میگفتن چراانقد به دخترت جهاز دادی ولی مادرشوهرم الهی خدا ازش نگذره همش شوهرمو پر میکرد الکی میگف خواهرای من فلان دارن زن تو نداره منو شوهرمو همش دعوامینداخت

2738
الهی خدا ازین مادرشوهرا نگذره چی میخوان از زندگی ماها خدا سر دخترشون بیاره یکی عین خودشون

بخدا

میگفتی به تو چه؟ آدم فضول😝

همیشه جلوش بی زبون هستم 

مامانم هم چون خواهر کوچیکه هستش نمتونه چیزی بهش بگه فقط احترام میذاره اونم دور برمیداره

پسر یعنی یه اتاق پر از اسلحه و توپ و ماشین اسباب بازی  پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس پسر یعنی یه کمد کفش و کلاه و لباس اسپرت  پسر یعنی کراوات و پاپیون کت کوچیک مردونه  پسر یعنی بوی مردانگی در حین کودکی  پسر یعنی یه نمونه کپی شده سایز کوچیک از عشقت  پسر یعنی تکیه گاه مادر  پسر یعنی امید آینده پدر  پسر یعنی ولی عهد خونه  من و بابایی عااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من

این رسوم برخی خونواده هاس،،ربطی به ایران و خارج نداره،،،منم اصلا نمیفهمم چرا خونواده دختر باید سیسمونی بگیرن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

چقدر پررو! به نظر من هر خونواده ای از جهییه و اینا ایراد میگیره شما هم از عروسی های بهتر واسشو حرف بزنید بگید عروسی ما که خیلی ساده بود و اینا .

پدر شوهر من چند بار هی گفت همه از عروسی شما تعریف میکردن ، خیلی خوب بود و فلان ، منم بار آخر گفتم دستتون درد نکنه خدارو شکر عروسیمون خوب بود خیلیم خوش گذشت ولی ظاهرا شما عروسی بهتر نرفتید ، از نظر خانواده ما عروسیمون کاملا ساده بود ، ایشالله یه عروسی تو فامیل ما بیاید تفاوت رو ببینید  و این بار آخر تعریف از خودشون بود :)