2737
2734

سلام دوستان ... نوزاد من ۲۰ روزه هست سعی میکنم شیرخودم رو بدم اما وقتی شیرم کمه یا تموم میشه خیلی گریه میکنه و مجبورم متاسفانه کمکی شیرخشک بدم

الان نان ۱ میخوره ... تو خواب دلپیچه داره و به خودش میپیچه همش ... دکتر قطره کولیکز و بی بی کر هم داره ده روزه داره میخوره اما اثر نکرده

ممکنه به خاطر شیرخشک باشه؟ چی بدم؟

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر گفت نان خوبه اما گفت سیمیلاک کامفورت رو هم امتحان کنم.. بهش دادم چند بار حس میکردم خوب بادگلو نمیزنه و چند بار از بینیش بالا اومد دیگه ندادم البته مطمئن نیستم از سیمیلاک بوده یا شایدم چون خوب بادگلو نزد نمیدونم والا

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊
2731

از دکترش بپرس عزیزم دختر من کلا شیر خشکیه از اول

من اوایل آپتامیل میدادم یبوستش کرد بعدش نان دادم خوبه خوب شد دلپیچه هم نداشت حتی هنوزم نان میخوره وزنگیریشم خوبه تا الان که 4 ماهشه تقریبا خیلی خوب پیش رفته

خوب عاروقشو بگیر زیاد شیرنده اگر از شیرش هر چی مونده بریز بره آب سرد شد بعد شیر خشک بریز تو آب داغ ن ...

باشه عزیزم من گاهی تو آب داغ میریختم

2740
منم پسرم نان میخوره 9ماهشه الان نان2دلپیچه رو همه بچه ها دارن تا 3ماهگی ولی پسرمن با نان تپل نشد هرچ ...

تپل شدن مهم نیست عزیزم مهم اینه دلپیچه نداشته باشه بچه

تا سه ماهگی اینطوره ک راه بیفته.  نان رو خودت گرفتی؟  نان ب نسبت سنگین تره آپتامیل بهتره

دکتر تو بیمارستان گفت نان.. عزیزم آپتامیل مدل خاصی بگیرم ؟ نفخ و دلپیچه ش به نسبت نان کمتره؟

ای جان ❤ اخی فداش شم نی نی منم اینجور بود بهش اپتامیل یک دادیم 

بهتر شد عزیزم؟ دکتر بهتون گفت یا خودتون تست کردید جواب داد؟

دکتر تو بیمارستان گفت نان.. عزیزم آپتامیل مدل خاصی بگیرم ؟ نفخ و دلپیچه ش به نسبت نان کمتره؟

نسبت ب نان سبک تره. اگه وضع مالیت خوبه ک اپتامیل هارجی بگیر اگ نه ک ایرلنی خوبه همون

دوستان ببلاک بهتره یا اپتامیل؟ از لحاظ نفخ و دلپیچه

نسبت ب نان سبک تره. اگه وضع مالیت خوبه ک اپتامیل هارجی بگیر اگ نه ک ایرلنی خوبه همون

اپتامیل خارجی چنده عزیزم؟ بگم اپتامیل ۱ بدن؟