2733
2739

یه سوال خیلی ذهنمو درگیر کرده.از چند نفرم پرسیدم ولی جوابی براش نداشتن.از کجا معلوم شهدای گمنام ایرانی ان و عرب یا هر چیز دیگه ای نیستند؟از کجا معلوم که دشمن نیستن؟؟؟

محبت به نامرد کردم بسی ، محبت نشاید به هر نا کسی ،تهی دستی و بی کسی درد نیست ،که دردی چو دیدار نامرد نیست
پارچه لباسشون اگه مونده باشه كلاهشون يا وسايل

خب بعد این همه سال که لباسشون و اینا سالم نمی مونه که.بعدشم همشون که کلاه نداشتن که

محبت به نامرد کردم بسی ، محبت نشاید به هر نا کسی ،تهی دستی و بی کسی درد نیست ،که دردی چو دیدار نامرد نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اتفاقا منم همیشه به این مسئله فکر میکردم ولی جوابی براش پیدا نکردم والله یه بنده خدایی میگفت خیلی ا ...

اره منم به همین خیلی فکر کردم

2738
سوالت درسته....  اگه به این سوال فکر کنی که اصولا مزایای کشف شهدای گمنام چیه، به این نتیجه ...

نمیدونم ولی مزار شهدای گمنام خیلی برام قابل قبول نیست.دوست دارم جوابی درست در موردش پیدا کنم

2706