2737
2739
عنوان

کیا از دعای سیفی صغیر یا همون قاموس معجزه دیدن

| مشاهده متن کامل بحث + 51738 بازدید | 59 پست
دوستان عزیزم سلام  دعای قاموس یا همان دعای سیفی صغیر یکی از دعاهای بسیار قدرتمند و بسیار تاثیر ...

یعنی برای آدم سنگینی میاره؟

چون من قبلا یه دعایی میخوندم حالم خیلی بد شد و تاثیر بد واسم داشت

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯

سلام دعای قاموس یا سیفی صغیر از دعاهای مجربی که اهل معنا را با آن جدایی نیست لیکن سنگینی دعا بستگی به میزان طهارت نفس ویا به عبارتی تزکیه نفس افراد بستگی دارد لذا هرکس با نفس مصفی مصفییمصفیدعا را بخواند مسلما جذبه بالاتری از انوار این دعا خواهد داشت اذن استاد نیز بخاطر اینه که مفاهیم توحیدی سنگینی که به نفس القا میشه باید نفس بتونه اونو هضم و جذب کنه لذاباید کمی شرایطش   رو داشته باشه.التماس دعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

[QUOTE=138385384]نمازشب عالیه برا آرامش بخونی دیگه نمیتونی ترکش کنین[/QUOTEووای چه جالب این تاپیک برای دو ستساله پیشه امشب دو نفر لایک کردن کامنتم و من هنوز دلم از همون موضوع شکسته 

خودت زندگیت و بساز . یه زن مستقل و قوی از همه جذاب تره.         به هر چی می‌خوام میرسم 😍😍💪💪
[QUOTE=138385384]نمازشب عالیه برا آرامش بخونی دیگه نمیتونی ترکش کنین[/QUOTEووای چه جالب این تاپیک بر ...

نمازشب بخونین و شک نکنین که حاجتتونو میگیرین

توکل ب خدا کنین و ازهمه ناامید بشین

فقط خدا

زیاد بگین الهی و ربی من لی غیرک

ربنا علیک توکلنا
نمازشب بخونین و شک نکنین که حاجتتونو میگیرین توکل ب خدا کنین و ازهمه ناامید بشین فقط خدا زیاد بگی ...

اخه میگم شاید قسمت نیست از اصرار و نذر و دعا خسته ام و اما دوست دارم بخونم یه بار ممنون 

خودت زندگیت و بساز . یه زن مستقل و قوی از همه جذاب تره.         به هر چی می‌خوام میرسم 😍😍💪💪
2738
روزی چن بار ام یجیب خوبه دوست عزیز؟

والا عزیزم من خیلی اون‌موقع بهم ریخته بودم خیلی آشوب بود دلم راه میرفتم تو حیاط یه تسبیح دستم بود می گفتم یه دور تسبیح یا دو دور چون برا آرامشه هر اندازه دوست داری و بهت آرامش داد ادامه بده گلم 💋💋

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯

یه روش خوندن دعای قاموس اینه که اذن استاد نمیخواد

از روز یکشنبه بعد نماز صبح  روز اول یه بار روز بعد دوبار تا ۱۴روز که روز ۱۴هم ۱۴بار میخونید با وضو رو به قبله پاک وبا طهارت یعنی عذری نداشته باشید

کسی خونده؟؟نتیجه شو بگه

دوستان عزیزم سلام  دعای قاموس یا همان دعای سیفی صغیر یکی از دعاهای بسیار قدرتمند و بسیار تاثیر ...

سلام.شما از این دعا حاجت گرفتید؟ با اذن استاد انجام دادید؟

السلام علیک یا بقیه الله ‌"عجل الله تعالی فرجه" به جمع مشق انتظار بپیوندید

من 

دیشب خودم صوتشو گذاشتم و )خودم توی اتاق بودم شوهرم توی سالن بود(بعد دیدم خوابم برده وافتادم به سرفه دیدم شوهرمم هم توی حال همینجور داره سرفه میکنه همزمان سرفه میکردیم نمیدونم چرا نصف شب خودم کنار دخترام خوابیده بودم که دیدم پاهامو دارن مثل حالتی که تکه تکه میکندن بعد بیدارشدم دیدم خیلی جاهای اونجایی که اذیت میشدم دردمیکنه بلند شدم توی آینه نگاه کردم دیدم رنگ وروم زرده انگار زایمان کردم از بس درد کشیده بودم من برای باطل شدن سحر خوندم یعنی چه کسی میدونه 

من  دیشب خودم صوتشو گذاشتم و )خودم توی اتاق بودم شوهرم توی سالن بود(بعد دیدم خوابم برده وافتاد ...

وای ترسیدم چقد...

متوجه شدین بخاطر چی اون حالت شده بودین؟؟

من میخاستم دعای قاموس بخونم این نظرو دیدم دو دل شدم!

2706