2737
2739
سلام زینب خانم انشاالله سال جدید به همه آرزوهات برسی. آمین. لحظه تحویل سال دعا یادت نره.

انشاالله همه هرچی از خدا میخوان بهش برسن😍محتاجم به دعا .شما هم منو دعا کن

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄

سلام به همه😊

سال نو مبارک😘

انشاالله سال جدید سال حاجترواییتون باشه😍

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همه

تعدادصلواتهام ۷۶۰۰۰صلوات

التماس دعا

کجایین خانما؟؟؟

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

@parzhak    

سلام خوبی؟؟؟

کجایی؟؟؟

سال نو مبارک. انشاالله بزودی عیدیت رو از خدا بگیری. شوهرت یه شغل خوب پیدا کنه. همینطور که دلتون میخوادـ

2731
@parzhak     سلام خوبی؟؟؟ کجایی؟؟؟ سال نو مبارک. انشاالله بزودی عیدیت رو از خدا بگیری. ...

سلام،،،مرسی،،،سال نو شما هم مبارک،،،،،،،

اینقدر سرم شلوغه،،،،،

امیدوارم شما هم بهترین عیدی رو امسال از خدا بگیری😘

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
سلام،،،مرسی،،،سال نو شما هم مبارک،،،،،،، اینقدر سرم شلوغه،،،،، امیدوارم شما هم بهترین عیدی رو امسا ...

خدارو شکر

انشاالله همیشه خوش باشی😍

انشاالله به دعای دوستان😘

سلاااااام عزیزای دللللللم خداروشکر که این همه خوب پیش رفتین،عیدتون مباررررررک ایشالله یک سال پر از خیر و برکت و رزق مادی و رزق معنوی و پر از اتفاقای قشنگ داشته باشین 😘😘😘😘😍😍😍

دلم براتون تنگ شده بود امروز با یک صلوات یهو باز به دلم افتاد که شاید بشه ایمیلمو برگردونم و دوباره بتونم بیام توو سایت

اخه گوشیمو که به حالت کارخونه که بردم همه پریدن ایمیل و اینا مونده بودم چیکار کنم همچنانم مراقب مادر هستم کارام خیلی زیاد شده هی یادم میرفت ببینم میشه ایمیلمو برگردونم یا نه

پروردگارا هیچ گاه مرا به حال خودم وا مگذار،ای قادر متعال ای بخشنده ی بزرگوار طاعت و بندگی جانانه ات را به تمام بندگانت عطا بفرما،ای مهربانترین مهربانان.اللّهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷🌷🌷
سلاااااام عزیزای دللللللم خداروشکر که این همه خوب پیش رفتین،عیدتون مباررررررک ایشالله یک سال پر از خ ...

سلام عزیزم

میشه لطف کنی مختصر برام بگی این ختم چجوریه؟

پست اولو خوندم ولی کامل متوجه نشدم

((((((خدایااااااا عاااااااشقتم))))))                                    
2738
سلام عزیزم میشه لطف کنی مختصر برام بگی این ختم چجوریه؟ پست اولو خوندم ولی کامل متوجه نشدم

سلام

نیت کنید. ۱۲۴۰۰۰تا صلوات بفرستید. از امروز میتونید شروع کنید. هر چقد تونستید صلوات بفرستید در روز. انشاالله حاجتروابشید.

برامن هم دعا کنید.

سلاااااام عزیزای دللللللم خداروشکر که این همه خوب پیش رفتین،عیدتون مباررررررک ایشالله یک سال پر از خ ...

سلام به به ببین کی اومده.😍 خوبی؟ دلم تنگ شده بود برات. 

سال نو شما مبارک. انشاالله امسال سال حاجترواییت باشه. 

ممنون از دعای قشنگت.

حال مادرت چطوره؟ 

انشاالله به دعای مادرت حاجتروابشی.

سلام نیت کنید. ۱۲۴۰۰۰تا صلوات بفرستید. از امروز میتونید شروع کنید. هر چقد تونستید صلوات بفرستید در ...

ممنون گلم.

من فک کردم هرکسی یه سهمی داره از این تعداد صلوات.

الان متوجه شدم.

منم از امشب شروع میکنم.

ان شالله همگی حاجت روا بشیم.

التماس دعا

((((((خدایااااااا عاااااااشقتم))))))                                    

تعداد صلواتهام ۷۷۰۰۰تا

قبول باشه،،،،

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بیاین دیگه،،،صحنه،،،میدون،،تاپیک رو خالی نکنین،،،،،،😁

2706