2726

نذر ۱۲۴ هزار صلوات یکی از اون نذرهای خیلی خیلی مجربه که هر کس انجامش بده حاحات زیادی رو میگیره.....😇😇😇

این تایپیک رو که سال ۹۳ برپا شده بود که خیلی ها ثبت نام کرده بودن و حاجت گرفته بودند،تصمیم گرفتیم که دوباره افتتاح کنیم تا ان شائ الله هر کس که میخواد این نذر رو شروع کنه((البته به تنهایی)) توو این تایپیک ثبت نام کنه تا هممون در کنار هم این نذر زیبا و پربرکت رو انجام بدیم🍃🍃🍃🍃

🖍این نذر چنتا شرط داره:1_حتما صلوات ها رو با (و عجّل فرجهم)بفرستید.۲_فقط خودتون به تنهایی بفرستید و از کسی کمک نگیرید.۳-هر روز صلوات رو بفرستید و روزی بینش وقفه نیاندازید حتی اگه شده باشه فقط روزی  ۵تا بفرستید ،بفرستید،،، ولی قطعش نکنید تا وقتی که تمام بشه.

✔نیت اولتون ظهور امام زمان (عج)باشه تا زودتر به حاجتتون برسید و همچنین کلی صلوات هدیه کنیم به امام زمانمون ان شائ الله...

📣هر کس میخواد اسمش  و تاریخ شروعش رو اعلام کنه و اگر حاجت روا شدید ان شائ الله اینجا خبر بدین😊😊😊

لطفا به دوستاتون که اینجا هستن هم خبر بدین که شرکت کنن تایپیک قبلی کلی حاجت روایی داده بود

🔊🔊توجه:نذر این صلوات تقدیم به ۱۴ معصوم (علیه السلام )است.

پروردگارا هیچ گاه مرا به حال خودم وا مگذار،ای قادر متعال ای بخشنده ی بزرگوار طاعت و بندگی جانانه ات را به تمام بندگانت عطا بفرما،ای مهربانترین مهربانان.اللّهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷🌷🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منو ریپلای کنید بعدا بیام بخونم،ممنون

خانومای عزیز گره بزرگی تو زندگیم افتاده ،هرکی امضامو میبینه ازش خواهش میکنم ب طفل شیرخواره امام حسین دعام کنه ،میام همینجا خبرشو بهتون میگم دعا کنین ک همونیکه میخام اتفاق بیفته
2706