2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه جوریه هر کس چند تا و تا چه تاریخی؟ ثبت نام چه جوریه؟

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
2731

الان لطفا بگید چه جوریه.. از کی شروع میشه روزی چندبار باید باشه

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
سلام مریم  فقط باید بگی چند تا و تا چه تاریخی بفرستم

سلام مریم جان از هر تاریخی که دوست داری مثلا من میخوام چند روز دیگه شروع کنم که پاک باشم ولی تو میخوای از امروز شروع کن،فرقی نداره چنتا بفرستی فقط نباید وقفه بیفته مثلا شاید یکی بخواد چهل روزه تمام کنه یکی بخواد ۱۰۰روزه تمام کنه فقط هر موقع میخوای شروع کنی تاریخ شروعتو به من بگو تاریخ پایانتم بگو.

پروردگارا هیچ گاه مرا به حال خودم وا مگذار،ای قادر متعال ای بخشنده ی بزرگوار طاعت و بندگی جانانه ات را به تمام بندگانت عطا بفرما،ای مهربانترین مهربانان.اللّهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷🌷🌷
2740

فک کنم اینجوریه ۱۲۴ هزارتارو باید تنهای بفرستیم روز شروع را میگویبم واینجا ثبت نام میکنیم که شروع کردیم بین روزا هم فاصله نباشه

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
سلام مریم جان از هر تاریخی که دوست داری مثلا من میخوام چند روز دیگه شروع کنم که پاک باشم ولی تو میخو ...

اهان متوجه شدم پس 1240000باید بفرستم و هرروز هرچقدر میتئنم 

من امروز شروع میکنم پایان هم واقعا نمیدونم کی بشه

کاری ندارم کجایی چه میکنی بی عشق سر نکن که دلت پیر میشود 😍،برای شادی روح پدرم یک صلوات لطفا
اینکه هر روز باید بفرستیم میترسم نتونم زیر دین بمونم 

عزیزم تو میتونی توو یه روز ۵تا هم بفرستی اینجا ما حقی گردن کسی نمیفته چون این ختم تقسیم نمیشه مال خودتو فقط باید تاریخ شروعتو اینجا ثبت کنی

پروردگارا هیچ گاه مرا به حال خودم وا مگذار،ای قادر متعال ای بخشنده ی بزرگوار طاعت و بندگی جانانه ات را به تمام بندگانت عطا بفرما،ای مهربانترین مهربانان.اللّهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷🌷🌷

من امروز شروع میکنم

2706