2733
2734
خانوما خیلی مجربه ما دست خالی بودیم نفهمیدیم چه جوری جور شد پولمون و خدا رو شکر صاحب خونه نو نو شدیم حتما بخونین
چیکسا در زبان کرمانجی یعنی شبهای سرد و پر ستاره پس از بارش برف و نام بزرگترین منظومه زیبای کرمانجی از حسن روشان .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من تازه واردم به اینجا....من الان نزدیک یه ماهه این ذکر رو میگم اتفاقای خوب میافته برای خونه دار شدنم ولی دوباره خراب میشه....همینطور ادامه میدم تا درست بشه میدونم نزدیکه ولی نمیدونم کی 

2728
من از دیروز شروع کردم میخونم خیلی امید دارم مطمئنم خدا میده به زودی زود بهتون خبر میدم

عزیزم خونه خریدی باخوندن دعا؟منم گاهی این دعارومیخونم هنوزنتیجه نگرفتم

💗لطفا برای حاجاتم یه صلوات مهمونم کنید  

سلام ب همه ی دوستای گلم.منم چند وقتی بود همش تواینترنت دنبال دعایی برا خونه دارشدن بودم تااین دعاک بعد نماز صبح (وقل انذرنی...)۷۰مرتبه بخونی رو پارسال۳۹روز توماه رمضون بعد نماز صبح میخوندم روز۴۰خواب موندم نخوندمش گفتم حتما خدا نخواسته منم دیگه برا خونه دارشدن خواهرم نخوندم. امسال هم اومدم برا خواهرم بخونم باز خیلی دلم روشن بود چون خیلی جاها نوشته بود حاجت میده منم با اعتقاد خوندم روز۸دعایعنی اولین روز ماه رمضون امسال خونه ای خرید خواهر چند سال همش میخواست خونه بخره ب هردلیلی نمیشد یاپولاشون کم بود یا غیره تا بالاخره امسال خریددوستان من چند کارانجام دادم بخدا حاجت میده انجام بدید شماهم معجزشو ببینید( 1_دعای وقل انذرنی و...تا ۴۰روز بعد نماز صبح ۷۰مرتبه2_دعای مقاتل بن سلیمان تا یک هفته بعدنماز صبح۱۰۰مرتبه خوندم هر روز ۳_ذکر یادجواد الاءمه ۱۴بارسجده بعد نماز. ۴_نون و خرما ب نیت ام البنین نذر کردن. ۵_خرما ای ب نیت شهدای گمنام نذر کردن۶_ختم قرانی هدیه ب نیت ام النین و امام جواد تو یک هفته خونده بشه) انجام بدید بخدا حاجت میده. خدا من رو حاجت داد خیلی خوشحالم ان شالله هرکس خونه نداره خونه داربشه الهی امین.

سلام. ختم ۷روزه سوره توحید ک مقاتل بن سلیمان نقل کرده گفته یک هفته صبح بعد نماز روزی۱۰۰مرتبه سوره توحید خونده بشه مابین ختم هم صحبت نکنید تا اخر ختم حاجت میگیرید ان شالله . من خودم امتحان کردم روز ۷حاجت گرفتم.

2738
سلام. ختم ۷روزه سوره توحید ک مقاتل بن سلیمان نقل کرده گفته یک هفته صبح بعد نماز روزی۱۰۰مرتبه سوره تو ...

من خوندم و حاجت نگرفتم 😢

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2706