2733
2734

سلام.

شاید بعضی هاتون منو بشناسید و بگید چون بچه خودش مشکل داره دست به اینجور دعاها بلند کرده،

اما باید بگم از خیلی سال پیش ،از وقتی خودم بچه بودم وقتی یه بچه مریض میدم مخصوصا معلول دلم کباب میشد و گریه میکردم.

الان هم که حکمت خدا اینطور شد و بچه منم با آلرژی شدید دست و پنجه نرم میکنه..

شاید بگید آلرژی که چیزی نیست درمقابل ایبی، و سرطان و اینها

ولی باید بگم برای یه بچه که دنیاش باید پر بشه از شادی و خنده درد ،درد هست فرقی نمی کنه اون داروی تلخی که میخوره و کامش رو تلخ میکنه برای یه سرماخوردگی ساده است یا سرطان خون.

به قول مرحوم قیصر امین پور :درد را از هر طرف بخوانی درد است.

پس بیاید دستهامون بلند کنیم و خدا رو به حق این شب عزیز قسم بدیم که هیچ بچه ای از بیماری رنج نکشه.

آمین .

ما قصّه خود از سر اخلاص بگوییم / افسوس که گوش شنوا نیست در این شهر   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الهی آمین.سخته.رنج کشیدن بچه مادر و پدر و پیر میکنه

دقیقا یکسال با هر نفس سختی که می کشه قلبم از جا کنده میشه 

الحمدلله الان که راضی به رضای خدا شدم یکم آروم تر هستم

خدا هیچ پدرومادری روبابچش امتحان نکنه .....ادم خودش چیزیش بشه سختش نیست ولی بچش سخته خدا بحق این شب عزیزهمه بچها درپناه خودش نگه داره

دخترم لکنت داره میشه برای خوب شدنش صلوات بفرستین

بزرگترین درخواستم امشب از خدا همینه .خدایا هیچ مادری رو با فرزندش امتحان نکن. ان شالله که همه ی بچه های بیمار به زودی شفا پیدا کنن. و همینطور فرزند شما .برای خواهر زاده منم دعا کنین ممنون

پلنگ من دل مغرورم پرید و پنجه به خالی زد...
بزرگترین درخواستم امشب از خدا همینه .خدایا هیچ مادری رو با فرزندش امتحان نکن. ان شالله که همه ی بچه ...

چشم عزیزم انشاالله شفا بگیرند.