2737
2734

خواهر من داره پیاز درمانی میکنه سوالش این که آیا در ایامی که پیاز درمانی انجام میده نزدیکی داشته باشه یا نه و باید بذاره دوره پیاز درمانی بگذره بعد نزدیکی داشته باشه.ممنون میشم جواب بدین 

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

داشته باشه بابا😐

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولى جلوگيرى باشه بهتره تا دوره اش تموم شه

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
2731

من‌همزمان اقدام داشتم و همون‌ماه باردار شدم!

هیچ اشکالی نداره. چون پیاز درمانی ۲۰م دوره تموم‌میشه که تا اون موقع هیچ خطری برای نطفه‌نداره!

«رضوانه ام»... جانبازی برای ما شیرین است... لیک تا نستانیم نبازیم
من‌همزمان اقدام داشتم و همون‌ماه باردار شدم! هیچ اشکالی نداره. چون پیاز درمانی ۲۰م دوره تموم‌میشه ک ...

شما فقط پیاز درمانی کردین؟

2738
سلام سوفیا جون. ممنون میشم بگی خواهرت از پیازدرمانی نتیجه گرفت یا نه

بله باردار شد منتها چون پرولاکتین خودش بالا بود پیاز درامنی هم پرولاکتین رو بالا میبره متاسفانه بچه اش سقط شد و الان باید به مدت ۱ سال قرض بخوره تا پرولاکتینش‌ بیاد پایین‌.شما هم اگر میخوای مصرف کنی مطمئن شو پرولاکتینت‌ بالا نباشه