2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

یه شوهرت خرنوب بده بخوره خیلی مفیده من خیلی دیدم با استفاده از خرنوب نتیجه گرفتن 

زندگی حد فاصل بین B و D است (‌تولد : birth  و  مرگ : death ) ولی بین B و D یک حرف دیگر یعنی C هم هست ! ( انتخاب : choice ) انتخاب‌های ما ، مهمترین بخش زندگی ماست ؛ در انتخاب‌هایمان دقت کنیم ...💟
میدم

پس دیگه مشکلی نیست که , به زودی نتیجه میده 🌹😍دوره درمانشو کامل کن منم ۱ هفته به همسرم دادم خورد خودش که میگفت درسته خیلی بد بو و بدمزه بود ولی اثر هم داشته ، خرنوب خوب بگیر فقط مطمئن شو که خوب باشه تا اثرش رو کنه 

زندگی حد فاصل بین B و D است (‌تولد : birth  و  مرگ : death ) ولی بین B و D یک حرف دیگر یعنی C هم هست ! ( انتخاب : choice ) انتخاب‌های ما ، مهمترین بخش زندگی ماست ؛ در انتخاب‌هایمان دقت کنیم ...💟

اگه سنتون بالاست که به ای وی اف فکر کنی بهتره ولی نه اگه سنی ندارید و هنوز  وقت دارید درمان طب سنتی و شیمیایی را کنار هم داشته باشید.

سقط شما هم به خاطر اینکه فقط 3 درصد از اسپرمها نرمالن

اگه سنتون بالاست که به ای وی اف فکر کنی بهتره ولی نه اگه سنی ندارید و هنوز  وقت دارید درمان طب ...

نه 27 سالمه

واسه مورفو میگی؟؟

چون حجمش بالاست با مورفو 3 و 4 طبیعی میشه 

1 و 2 واسه میکرو

البته این آز چون ابن سینا داده شده خیلی فاکتورارو سخت میگیرن

تو آزمایشگاه های دیگه از این بالاتره

نه 27 سالمه واسه مورفو میگی؟؟ چون حجمش بالاست با مورفو 3 و 4 طبیعی میشه  1 و 2 واسه میکرو ا ...

نمیخوام نا امیدت کنم ولی اگه زمان خیلی برات مهم بهتره بری ای وی اف

خدای نکرده اگه با اسپرمهای انرمال لقاح پیدا کنن شما باید زجر بکشی ... سقط خیلی بد هم از نظر روحی هم جسمی

انشالله زودتر خدا فرزند سالم و صالحی بده بهتون

2706