2737
2734
عنوان

زیبا کنار یا اطرافش . خونه مبله سراغ ندارید با قیمت مناسب 😓 🌿🌿☘☘

| مشاهده متن کامل بحث + 171 بازدید | 18 پست
خب خداروشکر 🙇‍♀️ پس ان شاءالله برید و پیدا کنید 😊 مثبت فکر کن . انرژی مثبت بده ، با ایمانِ قلبی ...

ممنون انشاالله 😗😗

⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓 
مجردی زندگی میکنید با خواهرتون ؟

نه . من و بابام و خواهرم 

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خوش باشین 🌷

فدای تو 

همچنین شما 😙

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
2731