2733
2739
چون من استفاده میکنم. خیلی چربه. صورتم برق میافته. نمیدونم شاید زیاد میزنم. در هر حال ممنون. برا خا ...

خواهش میکنم،من زیلد نمیزنم،راضیم.

خاکشیرم بذار ده دقیقه بمونه،شکرم نریز،خودش باعث تیرگی پوسته.یه کم عسل بریز

خواهش میکنم،من زیلد نمیزنم،راضیم. خاکشیرم بذار ده دقیقه بمونه،شکرم نریز،خودش باعث تیرگی پوسته.یه کم ...

ممنون خانمی.

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلاب اسپری کنید به پوستتون ... یخ آب خیار آب گوجه آب برنج بزارید اب سیب زمینی واقعا تاثیرشو میبینید عالیه اینا

همیشه یک نفر پشتِ شلوغی های خیالت هست که مدام دوستت دارد ... که مدام دلتنگِ توست ... و تو ، مدام بی‌خبری !
2728
من خودم کرمهای شیمیایی رو گذاشتم کنار،فقط طب سنتی و اسلامی،انقدر راضیم بخدا که حد نداره هم پوست صور ...

خب بیشتر  تو صیح بده 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
مشکل که خیلی شدید نیست ۳۷ سالمه...پوستم کدر و خستست... چندتا لک قهوه ای هم داره اخیرا درحال چروک ...

عزیزم من ی مدته درمارولر گرفتم احساس میکنم پوستم جوون تر شده 

ب نظرم برای سن شماهم خیلی خوبه و جلوگیری میکنه از چروک ..

درمارولر هم ی غلتکه که روش سوزن های ریز داره و میکشی رو پوست و باعث میشه پوست کلا ژن سازی کنه و رفته رفته لک و چروک برطرف میشه 

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁
من خودم کرمهای شیمیایی رو گذاشتم کنار،فقط طب سنتی و اسلامی،انقدر راضیم بخدا که حد نداره هم پوست صور ...

ضد آفتاب گیاهی رو معرفی میکنی؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
گلابو بعد از اصلاح به پوستم میزنم،میذارم یخچال خنک شه،با یه پنبه مثل لوسیون میزنم پوستم،هی تجدیدش می ...

عزیزم ضمادوکرم زیبایش همینه؟

شماازهردواستفاده کردین؟

نوره باحناقاطی میکنی یافقط با اب بصورت میزنی؟

https://expressservice.ir/beauty-and-health/attar-and-herbal-medicines/the-beauty-pomp-of-dr.-roozadeh.html

https://expressservice.ir/beauty-and-health/attar-and-herbal-medicines/razadeh-light-noor.html

2740
عزیزم ضمادوکرم زیبایش همینه؟ شماازهردواستفاده کردین؟ نوره باحناقاطی میکنی یافقط با اب بصورت میزنی؟ ...

اره همیناس

ضماد نورو من فقط استفاده کردم،راضیم

بجای ضماد زیباییم یه کرم رانیز گیاهی هست بر پایه بادام تلخه،باید تا چل روز بزنی پوستت،برطرف کننده لک هست،شاداب کننده و روشن کننده