2737
2734
من خودم کرمهای شیمیایی رو گذاشتم کنار،فقط طب سنتی و اسلامی،انقدر راضیم بخدا که حد نداره هم پوست صور ...

ضد آفتاب گیاهی چجوریه؟ 

دنباله بادبادکی در کف باد.                            من بودم و بی خیالی من،کودکی ام.                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
گلاب وحنا چطور وچقدر میزنی؟به ماهم دقیق بگو ...ثواب داره به خدا

گلابو بعد از اصلاح به پوستم میزنم،میذارم یخچال خنک شه،با یه پنبه مثل لوسیون میزنم پوستم،هی تجدیدش میکنم.

حنا با ماست قاطی میکنم،چندوقت یه بار میزنم صورتم،ده دقیقه ای که موند میشورمش

کلا پوستتو با آبگرم نشور،فقط آب خنک یا ولرم

الانم که بامحصولات دکترروازاده آشناشدم،خدا خیرش بده،همه جور کرم طبیعی داره،بجای ضدآفتابم ،ضماد نور دکترو میزنم،عالیه،همش چربی حیوانیه که خوشبوش کردن.

دیگه چی بگم گلم؟

2740

استارتر. خاله من لک داشت رو صورتش لکای قهوه ای و زیاااد هر دکتری رفت و کرم های گرون گرون امتحان کرد فایده نداشت من بهش ماسک ماست  و حنا رو پیشنهاد دادم واقعااا عالی شد براش شما ماست طبیعی و کم چرب بخر حنا بخر از عطاری با گلاب حنا کمی مخلوط کن اصلا نترس که صورتت رنگ بگیره چون نمیگیره یه روز درمیان استفاده کن ماسک نشاسته روشن کنندگی عالی داره البته قبل همه اینا باید ببینی خدایی نکرده مشکل داخلی نداشته باشی ❤

گلابو بعد از اصلاح به پوستم میزنم،میذارم یخچال خنک شه،با یه پنبه مثل لوسیون میزنم پوستم،هی تجدیدش می ...

ضماد نور رو استفاده میکنید صورتتون برق نمی افته؟

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
متوجه منظورتون نمیشم. ضماد نور یعنی وقتی میخای درمعرض نور قرار بگیری مثل ضدآفتاب استفاده کنی.من که ...

چون من استفاده میکنم. خیلی چربه. صورتم برق میافته. نمیدونم شاید زیاد میزنم. در هر حال ممنون.

برا خاکشیر صبح مثلا یه قاشق بشورم بعد  یه لیوان آبجوش و شکر بریزم. بذارم یه ده دقیقه بعد بخورم خوبه.

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲