2733
2739

سلام خانومهای خوشگل......طاعاتتون قبول باشه

دوستان من هرچی ماسک میزنم برای لکهای پوستی و شفافیت پوست بی تاثیربوده

ماسک عسل وابلیمو ....زردچوبه وآرد....شیر...خیار..هزارتا کوفت دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چند وقته میزنی؟؟؟

باید خیلی صبور باشی....مخصوصا واسه لک

حداقل یه شش ماه مدام باید بزنی....حالا نه فقط ماسک های خونگی حتی لایه بردار های شیمیایی هم باید یه شش ماه استفاده کنی تا یه نتیجه ی خوب بگیری....

صابون انار ان جی هم استفاده کن خوبه

اگر لک پوستی،غیرازلک بارداری،تو پوستت هست،صبحها ناشتا یه لیوان آبجوش و خاکشیر بخور،سعی کن خیلیم شیرینش نکنی،تقریبا 40روز پی درپی ادامه بده،تاثیرشو میبینی

من خودم با همین روش یکی دو درجه پوستم روشنتر شده،هنوزم دارم ادامش میدم،الان افطار خاکشیر میخورم،خیلی دوسش دارم

عزیزم این ماسکا یه چیز سطحی رو درمان میکنن،یه لطافت موقت به پوست میدن همه چی باید ریشه ای حل بشه،با ...

مشکل که خیلی شدید نیست

۳۷ سالمه...پوستم کدر و خستست...

چندتا لک قهوه ای هم داره

اخیرا درحال چروک شدن میباشد....مخصوصا اطراف چشم و دهان

2738

عزیزم یخ خوبه برای روشنایی پوست و زیباییه لب , یعنی با یه تیکه یخ ماساژ بدی 

و ماسک عسل به مدت یه هفته هر روز یک ساعت رو پوستت بمونه بعد با ناخونت ماساژ بدی ده دیقه , برای لک های پوست 

🍉🎄🎃

ماسک خاکشیر عالیه برا لک صورت

اینجوریه ک خاکشیر رو پودر میکنی، ی قاشق چای خوری با یکم گلاب و یکم آبلیمو طبیعی یا ی میوه دیگه ولی طبیعی باشه حتما قاطی میکنی و بعدم میزنی ب پوست دور چشم هم نباید زد، سوزش و خارش زیادی داره ، نباید زود ب زود هم گذاشت چون پوست رو حساس میکنه مثلا ماهی دو یا سه بار

دنباله بادبادکی در کف باد.                            من بودم و بی خیالی من،کودکی ام.                          

من فقط ماست رو یه لایه زخیم میزنم به صورتم بعد بیست دیقه میشورم .خیلی صورتم روشن میشه ..چند روز بعدش هم سفیده تخم مرغ چنگال میزنم میزارم رو صورتم 

اینجوری عالی میشه خیلی شفاف.بعدشم باید صبور بود

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ولی با خفت و خاری پی شبنم نمیگردم

نمیدونم چرا اینقدرپوست صورتم با بدنم فرق داره

هم رنگش هم از نظر شل بودنش..پوست دست و بازوها وکلا بدنم خیلی خوبه.....ضد آفتابهای خوب هم مرتب میزنما

کاش میشد از اونجاها بکَنم به صورتم پیوند بزنم😃

مشکل که خیلی شدید نیست ۳۷ سالمه...پوستم کدر و خستست... چندتا لک قهوه ای هم داره اخیرا درحال چروک ...

من خودم کرمهای شیمیایی رو گذاشتم کنار،فقط طب سنتی و اسلامی،انقدر راضیم بخدا که حد نداره

هم پوست صورتم عالی شده،هم دندونام سفیدتر شده

چندوقت پیش عروسی پسرداییم ،واسه میکاپ رفته بودم سالن،وقتی نوبت من شد گفت چندسالته،گفتم31،گفت وااای پوستت چقدر خوبه!!!! چه کرمی میزنی؟

گفتم فقط گلاب میزنم،حنا میزنم،میشورم،خاکشیر و ترنجبین میخورم،ضدآفتاب گیاهی،همین.