2737
2734

سلام دوستان 

من ۳۶هفته و ۶ روزمه . از ۴صبح سوزش معده شدیدی گرفتم که دردش وحشتناکه 😭😭😭

چیکار کنم ؟

الان یه رانیتیدین خوردم 

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چارش همون رانیتیدینه دیه ادامس بجو 

پس چرا خوب نمیشه

دوس دارم بشینم گریه کنم 😭😭😭

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
2728

من شربت لاکسی ژل میخوردم هم این مشکلو تا حدووی برطرف میکرد هم ملین بود. البته این سوزشه دیگه تا زایمان باهات هست سعی کن وعده هاتو بیشتر کنی ولی هر بار حجم کمتری غذا بخوری. همراه غذات اب نخوری. کلا چای نخوری. ترشیجات نخوری. این روزها دیگه معده خیلی تحت فشاره چاره ای نیست. معده و مثانه وضعیت عادی ندارن تا وقتی که انشاله سبک بشی 😍😍

نون خشک بخور اسید رو میبره پایین، فعلا هم دراز نکش

بدبختی پاشدم یکم بیسکوییت و سنگک خوردم که بدتر شد😭😭😭😭😭😭😭

اصن یه درد وحشتناکیه 

من شربت لاکسی ژل میخوردم هم این مشکلو تا حدووی برطرف میکرد هم ملین بود. البته این سوزشه دیگه تا زایم ...

وااااای خدا چجوری تحمل کنم دو هفته😭😭😭😭

الانشم اشکم دراومده 

پس چرا خوب نمیشه دوس دارم بشینم گریه کنم 😭😭😭

😔خاهرم طبیعیه در عوض نی نیت پشمالو بدنیا میاد😎نگا اون دونه هایه نخود مانند تو اسپندا هست اونو بشکون دونه هایه سیاه داره توش با اب بخور مث اب رو اتیشه خوب خوب میشی

همه میگن تخصه:))ولی ب مولا همش بغضه💔
2738
وااااای خدا چجوری تحمل کنم دو هفته😭😭😭😭 الانشم اشکم دراومده 

دیگه چاره ای نیست زیر سرتو بلندتر کن من این مشکلم خییلی زودتر از شما شروع شده بود واسه شما که دیگه اخرهاست. حتی بعضیا نشسته میخوابن منم نشسته میخوابیدم دورتو کلی بالش بگذار نشسته بخواب

آریانا جان نون خشک یا نون جو 

ماست چکیده اگه داری بخور 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
😔خاهرم طبیعیه در عوض نی نیت پشمالو بدنیا میاد😎نگا اون دونه هایه نخود مانند تو اسپندا هست اونو بشکو ...

مرسی عزیزمممم

دیگه چاره ای نیست زیر سرتو بلندتر کن من این مشکلم خییلی زودتر از شما شروع شده بود واسه شما که دیگه ا ...

اصن دیگه نخوابیدم پاشدم رو مبل نشستم 

ولی دارم داغون میشم 😭😭😭

دوس دارم یه آرامبخش بزنم سریع دردم ساکت شه😢

2706