2733
2739
عنوان

دلم نمیاد پولامو خرج خودم کنم

1674 بازدید | 53 پست

بچه‌ها خیلیاتون منو میشناسید...

حرفام طولانیه اما لطفا کمکم کنید

من درامد شوهرم کمه  چند سال درگیر خرید خونه بودیم و همه حقوقمون میرفت پای قسطا...مایحتاج خونمون هم از طریق مامانم اینا تامین میشد ...من تو این چند سال اصلا بخودم نرسیدم چاق شدم پوستم بشدت داغون سی سالمه انگار چهل ساله ام آرایشگاه نمیرفتم تو خونه خودم اصلاح میکردم و رنگ میذاشتم خرید لباس خیلی خیلی کم....تا اینکه باردار شدم بخاطر شرایط مالی که داشتیم با وجود ترس زیاد مجبور شدم طبیعی زایمان کنم...همه طلاهامو حتی حلقه هامو بخاطر خونه فروختم مسافرت اصلا نرفتیم...یه پراید مدل 84 داغون هم داریم...خلاصه خودم هم سرکار میرم اما حقوقم زیر یه تومنه ...همه حقوقمو پای بدهی میدادم...اما امسال یه مقدار از حقوقمو دادم واسه دخترم خرید کردم ..پنج میلیون هم که پس انداز کرده بودم براش بیمه عمر باز کردم..
حالا تصمیم داریم امسال ماشینمون رو عوض کنیم...یه مقدار از پس اندازم مونده همش میگم بذارم واسه ماشین...
اما دارم افسردگی میگیرم بخاطر ظاهرم ...یه دختر خوشگل دارم همه میگن اصلا نمیاد دختر تو باشه
بعد زایمان سختی که داشتم چشمام بشدت ضعیف شده حالا همسرم میگه ماشینو یکاری میکنیم به خودت برس چشات پوستت هیکلت...
از بس خرج خودم نکردم دلم نمیاد...چکار کنم راهنمایی لطفا کنید
قضاوت نکنید خانومای مهربون

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

وقتی همسرت میگه به خودت برس دیگه چی کم داری؟

من بدبخ هی میگم میخوام به خودم برسم بده برسم میگه خودت خوبی همینجوری

کانال خزعبلات نویسی هامه دوست داشتین بفرمایین @wayafzood

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

مردا وقتی بوی پول میخوره به دماغشون تازه نگاه میکنن ببینن چه زنشون چه شکلیه به خودت نرسی با پولاش میره یه نازشو میاره 

به خدا اعتماد کنیم چون اون بهترینهارو برامون میخواد اما حیف ما نمیدانیم و مشکل از جانب خدا میدونیم 
2706