2737
2739
عنوان

خدایا چیکار کنم..شوهرمم نیس...

464 بازدید | 48 پست

همه ی چشمم پر از اشکه..تازه وارد ماه شش شدم و دیروز توی سونوم یه لخته کوچیک پشت جفت تشکیل شده بود..همش در حال استراحتم..الان خیلی شکمم درد میکنه..می ایستم بدتر میشه..شوهرم هم شیفته

خدایا..احساس میکنم این بچه از دستم میره..

خالصانه و با تمام وجود از خدا میخوام به هرکس که میخواد،راحت و زود فرزند سالم و صالح هدیه بده😍😍😍

حتی نمیتونم بایستم و یه چیزی برای خودم درست کنم..گرسنمه....هیچ کسو هم الان ندارم بیاد پیشم..

تازه عکس باقالی پلو با گوشت از اینترنت سرچ کردم و نگاه کردم...خیلی گرسنمه..خدایا چقدر تنهام

خالصانه و با تمام وجود از خدا میخوام به هرکس که میخواد،راحت و زود فرزند سالم و صالح هدیه بده😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله با این استرسی که تو داری ...بد به دلت راه نده دختر خوب ...فکرای خوب کن ...دیونه ایشالا سلامتی زایمان کنی بغل بگیریش

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
2728
زنگ بزن اورژانس

اورژانس واسه همچین چیزی نمیاد..باید در حال مرگ باشی بیاد

بله با این استرسی که تو داری ...بد به دلت راه نده دختر خوب ...فکرای خوب کن ...دیونه ایشالا سلامتی زا ...

خیلی شکمم درد میکنه و لکه بینی داشتم..چطوری میتونم استرس نداشته باشم..

2738
هماتومه. استراحت مطلق که نمیخواد. استراحت نسبی میخواد. دیگه در حد غذا خوردن که مشکلی نداره

تا دیروز کارهامو میکردم.با اینکه دکترم گفته بود استراحت شدید داشته باش..الان اینقدر دردم شدید شده نمیتونم بایستم..

2706