2733
2734

خنگ میشه یعنی چطوری میشه؟

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همش زیر سر خانوادس😐بضی وقتام کارای بی عقلی خودم

خدایا تورو قسم ب جان عزیزت حضرت زهرا س ب همه منتظرا بچه سالم بده دلشون رو شاد کن،خدایا کسی رو منتظر نزار،خدایا خالق ما هسی پس خودت خوشبختی هممون رو تکمیل کن نزار بخاطر بچه کسی دلش بشکنه😢😢😢
2731

یعنی همش تو کاراش گند میزنه، تو حرف زدنش، تو انجام هر کاری از ریختن یه دونه چایی تا خرید و حتی سر کار..... فراموشی و ..... اعصابم خرده😣😣😣😣😣😣😣

خنگ میشه یعنی چی؟

در زندگی زخمهایی هست که مثل خوره در انزوا روح را آهسته میخورد و میتراشد.این دردها را نمیشود به کسی اظهار کرد چون عموما عادت دارند این دردهای باور نکردنی را جزو اتفاقات و پیش آمدهای نادر و عجیب بشمارند و اگر کسی بگوید یا بنویسد مردم بر سبیل عقاید جاری و عقاید خودشان سعی می کنند آنرا با لبخند شکاک و تمسخر آمیز تلفی کنند.                          بوف کور  صادق هدایت

ي رقتايي حرف ميزنيم باهم خيلي خنگ ميشه

ب من ميگه تو اشتباه ميكني

بعد ي جور ديگه مسئله رو بيان ميكنه ك ب حرف من ميرسه باز 

مثلا مثلا

ميگم ٢+٢=4

اون ميگه نه ديگه اشتباه ميكني

1+2+1=4

قيافه من   

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2738

من فقط میدونم شوهر شریک زندگیه و یه جورایی عزیزترین آدم زندگیه آدمه و باید خیلی خودخواه باشی که حتی جایی که نمیشناسننت راجع بهش اینجوری حرف بزنی.یعنی چی خنگه و گند میزنه.راضی هستی ایشون راجع به شما اینجوری صحبت کنه؟

گر نگهدار من آن است که من میدانم/شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد  
این که خوبه کاش اینجوری بود🙄

اوف كجاس خوبه 

خودمو خفه ميكنم منظورم رو برسونم 

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
من فقط میدونم شوهر شریک زندگیه و یه جورایی عزیزترین آدم زندگیه آدمه و باید خیلی خودخواه باشی که حتی ...

چون خیلی تکرار میشه گفتم شاید تفاوت زن و مرد هست و من نمیدونم خواستم نظر بقیه خانومها رو هم بدونم 

اوف كجاس خوبه  خودمو خفه ميكنم منظورم رو برسونم

مثلا از صبح تا شب هزار تا خطا و فراموشکاری که نمیدونم چطور جمعش کنم بعدم میاد مثلا کلامی درستش کنه، بازم ضایع میکنه و دعوا میشه

یعنی همش تو کاراش گند میزنه، تو حرف زدنش، تو انجام هر کاری از ریختن یه دونه چایی تا خرید و حتی سر کا ...

اینا رو نمیشه گفت خنگ بودن شوهر من تو کارش خییلی موفقه و همینطور تو روابطش با بقیه ولی بعضی وقتا یه چیزهایی هست که نمیتونه درست تشخیص بده مثلا بگم شال صورتیمو برام بیار میره با سه تا شال دیگه برمیگرده میگه اینا همشون صورتی ان😁... یا تو گشتن دنبال یه چیز خاصی گیج بازی در میاره

خدایا شکرت
چون خیلی تکرار میشه گفتم شاید تفاوت زن و مرد هست و من نمیدونم خواستم نظر بقیه خانومها رو هم بدونم&nb ...

مردها قدرت تمرکز همزمان روی چند موضوع رو ندارن و دیگه اینکه زیادی بهشون فشار بیاد تمرکز نمیکنن.احتیاج به محیط آرومتری دارن برای تمرکز نسبت به خانوما.چون دوس دارن کاراشون دقیق باشه.اسمش خنگی نیست فقط با زنها تفاوت دارن

گر نگهدار من آن است که من میدانم/شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد  
مردها قدرت تمرکز همزمان روی چند موضوع رو ندارن و دیگه اینکه زیادی بهشون فشار بیاد تمرکز نمیکنن.احتیا ...

نمیدونی چی میگم از تمرکز و این حرفا رد کرده.....

2706