2733
2739
عنوان

خانواده شوهر

206 بازدید | 16 پست

سلام خانواده شوهرم تو شهر دیگه زندگی میکنن الان اومدن شهر ما البته خودشون اینجا خونه دارن هیچ وقت حالی از من نمیپرسن حتی شوهرم چن وقت یه مشکلی داشت دو هفته استراحت بود یه زنگ بهش نزدن الان شوهرم میگه شب بریم خونشون ی سر بزنیم میدونم الان ک برم همشون تو فاز فیس و افاده و بی محلی ین ک چرا حال مارو نپرسیدی تو این دو هفته البته اینم بگم با جاریم اینجوری نیستن فقط توقعاتشون واسه منه الان بگین اونجا رفتم اگه حرفی زدن یا گله ای کردن چ جوابی بدم ک هم بی احترامی نباشه هم حرفمو زده باشم؟

کار خوبه خدا درست کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وایی خوش ب حالت ک کاریتون ندارن.من دلم میخواد راحتم بذارن از بس هی زنگ میزنن ب شوهرم ب خودم میریم خونشون حتما وعده غذایی باید بمونین.ب نظر من بی تفاوت باش .بخدا خیییلییی راحتی 

اگه گفتن چرا يه زنگ نزدى بگو چيزى كه عوض داره گِله نداره  بيمعرفتى رو از شما ياد گرفتم

واقعا اینجوری بگم ؟بی احترامی نمیشه ؟اونوقت میگن ما بزرگتریم اونوقت چی بگم

کار خوبه خدا درست کنه
2738
“ چرا حال مارو نپرسیدی تو این دو هفته” 👆منظورت از این دو هفته کدوم دو هفتست؟؟ یعنی دو هفتس که او ...

ن دو هفته رفتن شهر دیگه امروز اومدن شهر ما

کار خوبه خدا درست کنه
تو قبلا بهشون زنگ ميزدى 

اره ولی دیدم کلا قضیه یه طرفه ست همش من دارم زنگ میزنم اصلا اونا عین خیالشونم نیست گفتم چرا من خودمو اذیت کنم ولی با اینکه خودشون حالی نمیپرسن همیشه طلبکارن ک تو چرا زنگ نمیزنی

کار خوبه خدا درست کنه
اره ولی دیدم کلا قضیه یه طرفه ست همش من دارم زنگ میزنم اصلا اونا عین خیالشونم نیست گفتم چرا من خودمو ...

بگو اين همه من زنگ زدم گفتم يه مدت زنگ نزنم ببينم شما معرفت دارين يه زنگ بزنين يا نه 

بعدشم سعى كن بعد از اين زنگ زدنات رو كمتر كنى مثل خودشون شو 

شوهرت پشتت هست تو اين مواقع 

بگو اين همه من زنگ زدم گفتم يه مدت زنگ نزنم ببينم شما معرفت دارين يه زنگ بزنين يا نه  بعدشم سع ...

قبلا سه چار روزی یدفه زنگ میزدم دیدم خبری از طرفشون نمیشه منم دو هفته یبار زنگ میزنم با این حال اونا هیچ وقت تاکید میکنم هیچ وقت زنگ نمیزنن 

کار خوبه خدا درست کنه
2706