2752
2734
عنوان

تغییر طبیعی رنگ چشم به آبی یا هر هرنگی که بخواید

| مشاهده متن کامل بحث + 195714 بازدید | 718 پست

چندتا از سازنده هایی که من خودم سابلیمینال هاشون رو گوش کردم و کلا تو این فضایه سابلیمینال ها معتبر و تایید شدن رو براتون میزارم که اشنا بشین باشون:فست ریزالت_برکفست_ولمنتال _ویزارد_هیپنوددی_ریناد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تو این تابستون که کاری واسه انجام دادن ندارم تصمیم گرفتم کل این سه ماه و سابلیمینال رنگ چشم آبی انجام بدم البته ترجیح میدم به یه چشم آبی فکر کنم تا به تصویر یه چشم آبی زل بزنم چون درسته که رنگ چشم آبی دوس دارم اما هر چی باشه چشمامو دوس دارم و نمی خوام از دستشون بدم تازه اینجوری اگه جواب نده ضرری هم نمی کنم.😊

2731
اقا جان من میترسم

منم ، فکنم سابلیمینالو میگه ، نمی‌دونم یسریا هم میگفتن نتیجه میده من که بیخیال شدم 

آخه یسریا تو نی نی سایت میگفتن برای تغییر رنگ چشم گوش دادم لخته خون جمع شد تو چشم یا یکی می‌گفت بجاش سفیدی چشم رنگی شد 😶

بچه ها اینم چشام بعد ی ماه بیوکنزی و سابلیمینال❤🙌 

همه چشاشون اون  رگرو داره الان در چ حالی

امشب گلرخ میمیرد! بلاخره امشب گلرخ میمیرد قبل هرچیز امضا رو بخون!۲۳سالمه و ۸۵ رویداد خاصیه تولد عزیزدلم داداش شهابم..♡ اگر بدون لایک و جواب گذاشتمتون چون من از حیوانات وحشی  اکثرا بی تفاوت میگذرم 😇🌸تشبیه خوبی بود اینجا کم نیستن همچین افرادی  🤪 مذکر ها درخواست ندید و در تایپکم شرکت نکنید و ریپلای نکنید! سوم اینکه اسمم گلرخه اگر سوالی ازتون تو تایپک پرسیدم درمورد همون میخوام بدونم  مخالف اینم که کسی به عقیده کسی توهین کنه یه دختر تیرماهی  مشهدی  اگر در تایپکام بی پروا صحبت میکنم چون کسی نیست که برای شناسایی ازش واهمه داشته باشم و مقصدم جداست  و برای همه ناشناسم.. 😊‌                  من از اندوهایم ارام میگذرم تا قدرم را بدانند گویند که هرکس رود عزیز میشود میرسد روزی که خواهم رفت  ‏متن نامه ی علی شریعتی به عشقش :عزیزِ مهربانِ بداخلاقِ صبورِ تندجوش! امید بخشِ  یأس آورِ، پرحرفِ حرف نشنو،بدترین بدِ خوب‌ترین خوبِ با وِی نتوان زیستن، بی وِی نتوان بودن! یک جورِ درهم برهمِ شلوغ پلوغِ قرو قاطی عزیزی که تورا نمی‌توانم تحمل کنمو دنیا هم بی تو تحمل ناپذیر است»متاهل و متهعد به عشق زندگیم برای رسیدن به هم دعامون کنید 😊 امیرپاشام♡