2733
2739
عنوان

گم شدن دختر بیست و سه ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 1143 بازدید | 46 پست
اي واي  من ديگه از اين به بعد به امنيت همه جا شك دارم

تایپیک زدم تا هوشیار تر بشیم، از دست این مردها های شیطانی 

یا رب نظر تو بر نگردد برگشتن روزگار سهل است 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان برای اطرافیان شما هم پیش آمده یا دیدین شنیدین از این دست اتفاق ها، اخرش چی شده؟من فقط منتظرم ...

من دو مورد میشناسم این اتفاق افتاده هردو مرد بودند یکیشون میره بیرون دیگه نمیاد اما بعد یه مدت جنازه اش و پیدا میکنند یکی دیگه هم رفت که رفت الان فکرکنم ۲۰ سال که رفته نه جنازه ای نه خبری نه چیزی خواهرش میگفت هنوز که صدای زنگ در یا تلفن و میشنوم فکر میکنم داداشم اومده خیلی سخته هیچی بدتر از بی خبری نیست 

2731

[QUOTE=61056605]من دو مورد میشناسم این اتفاق افتاده هردو مرد بودند یکیشون میره بیرون دیگه نمیاد اما بعد یه مدت جنازپسرعمه شوهرمم الان ده ساله که رفتهدو خبری ازش نیست خدا چشم انتظارهارو ناامید نکنه

سهم من از اون همه امید و انتظار فقط یک لنگه جوراب گل گلی شد💔👼😢
2740
من دو مورد میشناسم این اتفاق افتاده هردو مرد بودند یکیشون میره بیرون دیگه نمیاد اما بعد یه مدت جنازه ...

وای خیلی وحشتناکه

[QUOTE=61056646]چه جوري توي تهران بوده ما نشنيدم[مگه قرار همه بدونن عزیزم، ما که فامیل هستیم بعد ده روز فهمیدیم،هر روز از این اتفاق ها کم نمی افته تهران، مگه ما همه رو میدونیم، من دوست همسرم سرهنگه، یه حرف خوبی زده بود، گفته بود آگه بدانید توی ایران تو کوچه اتون همسایه دیوار به دیوار تون چه اتفاق های وحشتناکی که نمی افته برای خودتون یه قفس آهنی درست میکنید بیرون هم نمیاید 

طلا،  نندارید، خیلی آرایش نکنید، درسته این اتفاق برای هر کسی ممکنه بیافته ولی باید بیشتر مراقب باشیم، این دختر خانم تو زیبایی هم هم یه دونه بود، از عروسک چیزی کم نداشت 

اره قبول دارم اين حرفتو  اوضاع خيلي بي ريخته

خییییلی، خانواده اش امیدوار ن پیدا بشه، به هر حال بعد از علنی شدن ماجرا، همه فکر در مورد دختر شون میشه، شاید بخاطر آن خیلی صد نکرده ماجرا، البته خیلی بی سر و صدا بوده گم شدن دختره، هر چقدر پلیس تحقیق کرده تو مسیره دختره هیچ رد و نشانی نبوده که نشان بده دختره رو دزدیدن،یعنی جوری نبوده که صدا کنه تو تهران 

2706