2737
2734
عنوان

کراتینه مو

236 بازدید | 17 پست

خانمایی که کراتینه کردین راضی هستین؟ نمیریزه موهاتون ؟ ماندگاریش چقدره؟

تریبون همیشه در اختیار افراد برنده قرار می گیره که بگن بله ما خیلی تلاش کردیم. ولی دنیا پر از بازنده هاییه که خیلی هم تلاش کردن ولی نتونستن بگن چرا.....

هزینش چقده؟ چقد میمونه؟

لسلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

من خیلی علاقمند بودم ب خاطر سرطان زاییش انجام ندادم ولی دیدم ک حدودن تا ۶ ماه اگه از مواد مرغوب استفاده کنن ب شرطی ک روش رنگ نذارین میمونه

دیدم رو عوض کردم خدا کمکم باش🤗آمین🤲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من خیلی علاقمند بودم ب خاطر سرطان زاییش انجام ندادم ولی دیدم ک حدودن تا ۶ ماه اگه از مواد مرغوب استف ...

واقعا سرطانزاست؟

تریبون همیشه در اختیار افراد برنده قرار می گیره که بگن بله ما خیلی تلاش کردیم. ولی دنیا پر از بازنده هاییه که خیلی هم تلاش کردن ولی نتونستن بگن چرا.....
من کراتینه کردم باور کن 1 ماه هم اثر نداشت ... الان بعد 3 ماه کاملا از بین رفته ... خودش ادعا میکرد ...

چه کم و گرون من فک میکردم 6ماه قشنگ بمونه

من گياهي تازه انجام دادم يكماهي ميشه فعلا كه راضيم خيلي خوبه، ايران نيستم اينجا قيمتش شد ١٨٠$ 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2740

خواهر من انجام داده بعد حمام حتی سشوارم نمیکشه .البته خواهرم خودش آرایشگره

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
من خیلی علاقمند بودم ب خاطر سرطان زاییش انجام ندادم ولی دیدم ک حدودن تا ۶ ماه اگه از مواد مرغوب استف ...

براي كسي كه انجام ميده سرطانزاست مثلا ارايشگرا كه ممكنه چندبار در هفته انجام بدن

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀

عزیزم هم ریباندینگ هست و هم ریباند کراتین...ریباندکراتین بیشتر برای موهای آسیب دیده هستش....من یه جا بهت معرفی میکنم کاملا دائمی و تضمین شده برات ریباندینگ(صافی دائمی ) انجام میدن....فقط باید زمانس که مو چندسانت رشد کرد بری و هیچ ضرری برای ریشه نداره ...تو تهران سعادت آباد...سالن ویس ( شبنم نظیف )

این پیج اینستاشه هم توضیح داده و هم میتونی دایرکت درمورد قیمت سئوال کنی اما مطمئن باش که کارشون خیلی خوبه...اگه جاهای نامعتبر بری شاید دوباره بعد چندماه مو مثل.قبل بشه

پیج اینستا  

rebonkeratin_shabnamnazif 

قشنگترین آرزوم: رفتن به امریکا🇺🇸✈️یه صلوات واسه رفتنم میفرستی؟
عزیزم هم ریباندینگ هست و هم ریباند کراتین...ریباندکراتین بیشتر برای موهای آسیب دیده هستش....من یه جا ...

ممنون شهرای دیگه نداره مثلا شیراز؟

2706