2737
2734

سلام .طاعات و عباداتتون قبول باشه.دعا در حق دیگری هم زودتر مستجاب میشه هم باعث میشه حاجت های خودمون هم به سرانجام خیری برسن انشالله....

بیایید ارزوهاتونو بگید و همگی به نیت براورده شدن حاجت صلوات بفرستیم و  پست رولایک کنیم .هر صلوات یک لایک .التماس دعای فراوان

خدا جونم .میدونم همیشه حواست به منه.بابت داده و ندادت خیلی خیلی شکر.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برا منم دعا کنید که بدجور محتاجم

اینم برا اینکه دیگه نپرسید  من کله شق هستم من دانشگاه نرفتم و ازدواج کردم ! فاصله عقد ساده و ماه عسل من تنها ۲۰ روز بوده است !!!! من بعد از ۴ ماه و نیم که از ماه عسلم میگذرد حامله هستم ! من و همسرم با هم اختلاف جدی داریم  و ضمنا من تغییر نکردم فقط از اعتقاداتم حرفی نمیزنم اونم فقط و فقط بخاطر نی نی یار ۵ !!!! در آخرچیپس سرکه ای و من دو نفر هستیم ! برای اطلاعات بیشتر به نی نی یار جهت چک کردن آی پی مراجعه کنید !
2731

التماس دعا 

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔

انشاالله همه خوشبخت و تن سالم و عاقبت بخیر بشن.بچههای منم خوشبخت و عاقبت بخیر بشن.انسجام خانوادم بیشتر بشه.مشکلات مالیمون حل بشه و ادای قرض کنیم .و تا اخر سال بتونم وسایل خونم رو عوض کنم ......خدا همه اموات رو ببامرزه

خدا جونم .میدونم همیشه حواست به منه.بابت داده و ندادت خیلی خیلی شکر.
2740

حاجتم اینه ان شاالله خدا به پدر و مادرم عمر طولانی با عزت بده و دخترم همیشه سالم و خوشبخت باشه وهمچنین همه ی نی نی سایتی ها به حق این شب عزیز خوشبخت باشن الهی آمین

😒هر وقت موفق به فریب دادن کسی شدی به فکر نکن که چقدر احمق بوده به این فکر کن چقدر بهت اعتماد داشته😓

سلام ارزو میکنم  خدا حاجت امام زمان بده و خدا ب من ب برادر، خاله و همه اونای ک ارزوی بچه دارن فرزند بده برای شادی دل پدرو مادرم ک شده ما صاحب اولا بشم خواهرم بختش باز شه خمسر خوب قسمتش بشه و خواهر کوچیکم با همسرش خوب بشه و همسرم کار و کاسبی خوب قسمتش بشه خونه دار بشم و تمام بدهی های همسرم تموم بشه 

وزن اولیه 67وزن فعلی 67.از 99/10/21 شروع کردم. قد 163.وزن دلخواه 56.خدایا شکرت تو تولدم با موهای پرپشت و رنگ شده و وزن 56 کیلویی جنش میگیرم روز موعود 21 خرداد 

من امشب اول از همه برای همه مریضها کسایی که منتظر یه قسمت خوبن و زوجهایی که منتظر بچه هستن دعا کردم. بعد برای مادربزرگم دعا کردم و بعد خودم.

مطمئنم که این جوری زودتر دعاهام مستجاب میشه.

حاجت من تو امضامه برای منم صلوات بفرستین برای همتون آیه الکرسی میخونم حاجت روا بشین الهی آمین.

دعا کنید ای نی نیم سالم و سلامت به دنیا بیاد آخه یه بچه سقط کردم محتاجتونم

ان شاالله صحیح وسالم تو بغلت بگیریش

😒هر وقت موفق به فریب دادن کسی شدی به فکر نکن که چقدر احمق بوده به این فکر کن چقدر بهت اعتماد داشته😓
2706