2733
2734
عنوان

بیایید با ذکر صلوات دعا کنیم آرزوی هممون براورده بشه انشالله

| مشاهده متن کامل بحث + 1033 بازدید | 48 پست
الهی بگردم 😕😕انشاالله خدا کمک حالتون باشه...سوره واقعه فوق العادست تو برکت و روزی.هر شب بخونش خودت ...

ممنون گلم

عزیزم واقعه رو 40 روز بخونم؟

خدااااااایاااااااااااا من امید دارم که حتما می شود 😊😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون گلم  عزیزم واقعه رو 40 روز بخونم؟

40 شب...یعنی بهتره بعد ازنماز عشا بخونی.و اینکه حتما اگه نیت 40 روزه کردی باید حتما 40 شب پشت سر هم بخونی .اگه یه شب یادت رفت باید از اول بخونی.ولی این ذکر تو زمینه مالی خیلی جوابه.با اعتقاد راسخ بخون حتما نتیجه میگیری.

خدا جونم .میدونم همیشه حواست به منه.بابت داده و ندادت خیلی خیلی شکر.

لطفا برای نی نی دار شدن سحر دعا کنین

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید  برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین و همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم،‌‌سلامتی مادرم و بهبود اوضاع مالیم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
2731