2752
2734

انقد همه عروس ها اومدن اينجا ناله كردن ادم ديوونه ميشه حرص ميخوره بابا عروسم ادمه هركي يروز عروس بوده و عروس ميشه همش كرم ميريزن تو خونه عروس ها اه اه حالم بهم خورد

عروس شده جایگاهی که همه ناراحتی ها و مشکلاتشونو سرش خالی کنن

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عصبی نکن خودتو

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
ولی قبول کن خیلیام مادرشوهر خواهرشوهرای خیلی خوبی دارن و برعکس عروسه خیلی بدذاته

میدونی چیه

عروس تازه میره تو خانواده 

دوس داره خوب باشه

تا زمانی ک ی بدی نبینه خودش بد نمیشه

2706