2733
2734
عنوان

مادرشوهرا خواهرشوهراي بد ذات بس كنيد ديگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1003 بازدید | 50 پست

عزیزم خونسردباش😆اینجافقط حرف عروس رومیشنویم واونطوروه خودش میخوادقضیه روتعریف میکنه؛که مسلماقضاوت براین اساس اشتباهه  به همون اندازه که خواهرومادرشوهربدهست حتماعروس بدهم هست

میدونی چیه عروس تازه میره تو خانواده  دوس داره خوب باشه تا زمانی ک ی بدی نبینه خودش بد نمیشه

دقیقان

منکه اینجور بودم

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا اینا عروس بودن مادرشوهراشون باهاشون بد بودن..

الان دارن عقده اونارو سرما خالی میکنن..😂😂

یه روز مادرشوهرم گفت دخترش رفته بوده خونه مادرشوهرش ، خواهرشوهرش به برادرش یهنی شوهراین، گفته که دیگه نمیای اینجا قبلنا بیشتر میومدی حالا چرا دیگه نمیای؟؟اینم حرصش گرفته بوده..

خداشاهده چندروز بعد رفتیم خونه خواهرشوهرم دقیقاااا همین حرفارو به شوهرم زد😁😁😁

میدونی چیه عروس تازه میره تو خانواده  دوس داره خوب باشه تا زمانی ک ی بدی نبینه خودش بد نمیشه

بعضیام ازاول باگاردبسته واردمیشن😉ذات همه که خوب نیست .پس این حرف درموردهمه صدق نمیکنه

ببخشید ولی چه بدی چه خوبی دو طرفست 

از هر دستی بدی از همون دست میگیری

ما عروسمون خیلی خوب و خانومه بخدا عین خواهریم باهم یه موقع هایی یه چیزای کوچولو پیش میاد ولی بدونه اینکه مغز داداش با کس دیگه ایرو بخوریم با حرف زدن بدون مشکل حل میکنیم

واسه رسیدن به آرزوم صلوات بفرستید لطفا  

نه اصلا اینجوری نیست.بعضیام اینقدر حرف بقیه روشون تاثیر میذاره که فکر میکنن از همون اول که وارد یه خونه میشن باید محل نذارن حاضرجواب باشن کمک نکنن اصلا رفتن که بجنگن.من دیدم واقعا که میگم.بعضی از عروسا خیلی بدذاتن

خوهر شوهر حس میکنه زنش اومده تا داداششو از این بگیره عای عم ی دونه خواهر شوهر اینده صادق 😒😓

خوب خواهرشوهر شما هم پس همین فکرو میکنه

یهو هیشکی ازدواج نکنه همه خواهر برادرا با هم زندگی کنن دیگه چه کاریه

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

خیلی ها هم دروغ می‌بافن راجع به خانواده شوهر در حالی که خودشون مشکل دارن.

من خودم عروسم خواهر شوهرم نیستم

اگر بپذیریم که همه ما از دم یک تخته کم داریم، زندگی دلپذیرتر خواهد شد.
2706