2733
2734
عنوان

جراحی در بارداری.دعام کنید

630 بازدید | 22 پست

سلام من یه تصادف شدید کردم .نیاز به جراحی فک دارم.هفته 25 بارداری هستم.فوق العاده استرس دارم.برای جراحی میگن.بچه سقط میشه.و اصلا هم نمیشه جراحی رو عقب انداخت.3 هفته است نمیتوانم جز مایعات بخورم و ده کیلو کم کردم.روحیه ام خرابه.از عمل میترسم.از بیهوشی میترسم.از سقط میترسم.بچه ام سالمه و الان لگد میزنه. دلم آتیش میگیره.شانس من این ایام همه دکتر ها سفر هستن.....دعام کنید خیلیییی😳😢

خدایا شکرت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نگران نباش دکترا بیخودی میترسوننت . با خیال راحت عمل کن . ماهم یکی از اقواممون کیسه صفراشو و آپاندیسشو تو ماه هفتم جراحی کرد . عمل سختی داشت همه هم میگفتن سقط میشه . ولی نشد و بچشم خیلی سالمو خوشگله . نگران نباش توکلت به خدا باشه . خدایی ک میشناسیم هر کار بعید و غیرممکنی رو ممکن میکنه . ماهم دعا میکنیم عزیزم .

ما را به سخت جانی خود این گمان نبود ...
2738
اخ الهیییی بگردممممم نمیشه دوسه هفته دیگه صبر کنی تا بچه رو بتونن به دنیا بیارن بعد

اصلا😢تا الان هم شکستگی های گونه و بینیم جوش خورده و نمیشه کاری کرد.فقط فکم رو گفتن عمل میکنن

خدایا شکرت...
نگران نباش دکترا بیخودی میترسوننت . با خیال راحت عمل کن . ماهم یکی از اقواممون کیسه صفراشو و آپاندیس ...

انشاءالله. من مادر تو عمل جراحی فوت کرده.این روزها خیلی تنهام.توکلم به خداست. ولی دکتر ها دیگه امید نمیدن فقط احتمالات خیلی بد رو میگن

خدایا شکرت...

دکترارو ول کن 

خدای گند زدن به حال و احوال ادمن 

اگه نمیشه عملو عقب انداخت پس چاره ای جز جراحی نیس با توکل به خدا برو جلو 

همه ی زندگیمییی عشققققققق مامان😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
انشاءالله. من مادر تو عمل جراحی فوت کرده.این روزها خیلی تنهام.توکلم به خداست. ولی دکتر ها دیگه امید ...

ای جونم عزیزم . خدا رحمتشون کنه . مطمئن باش از اون بالا هوای خودت و نی نی نازتو داره . توکل کن به خدا . ایشالا خودت خوب میشی و نی نی تو بغل میگیری آجی جونم . نترس فقط ک هم برا خودت و هم نی نیت بده . قوی باش ک اونم قوی باشه 

ما را به سخت جانی خود این گمان نبود ...
2706