2733
2734
عنوان

چند روز بعد از پاک شدن باید بریم عکس رنگی رحم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13662 بازدید | 36 پست
دیروز نزدیکی داشتم ولی بلافاصله بعدش رفتم دستشویی😐کاش نمیرفتم.یعنی الان دیگه نرم برای عکس؟ میگم این ...

نه اصلا نرو و اینکه اصلا ازت نمیگیره چون نزدیکی داشتی 

الهی ... نگاهی... 🙏🚼🙏 می خواهم مادر شوم 🌹 چشیدن لذتی دیگر از زندگی 🌹 لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم 🚼 می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم 🚼می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم🙌 می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن🚼 چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو 🚼 خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما 👪💑 می خواهم مادر شوم م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر : رحمت خدا خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما🌹🚼🙏🌹
ایشالا زود مادر شی 

فعلا كه ٨ روزه پري نشدم 😔 منتظرم برم براي سونو گرفي ولي پري نمياد، يه عالمه گل گاوزبون و چاي زعفرون خوردم بي فايده بوده

تو نیکی میکن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزيزم من تو اقدام براي بارداري ام البته از طريق ميكرو

امی جان مشکلت چیه؟ چند ماهه توی اقدامی.من 2ساله منتظرم.شوهرمم سالمه.فقط خودم در حد خیلی کم تنبلی تخمدان دارم. میگم شاید مشکلم توی لوله های رحمم باشه که انشالله برطرف بشه

دعا کنین مامان بشم.توروخدا یه صلوات برام بفرست مامان بشم😢😢😢
دیروز نزدیکی داشتم ولی بلافاصله بعدش رفتم دستشویی😐کاش نمیرفتم.یعنی الان دیگه نرم برای عکس؟ میگم این ...

اگه نزديكي داشتي كه اصلا نرو انجام نميدن 

2731
امی جان مشکلت چیه؟ چند ماهه توی اقدامی.من 2ساله منتظرم.شوهرمم سالمه.فقط خودم در حد خیلی کم تنبلی تخم ...

خودم قبلا مشكل نداشتم همسرم ازواسپرم بودن ، از بس دارو گرفتم سيستم خودمم به هم ريخت 

اگه نزديكي داشتي كه اصلا نرو انجام نميدن 

اخه مطمئنم حاملگی صورت نگرفته😂😂 اگه الکی بگم نزدیکی نکردم چی؟بازم انجام نمیدن؟

امی جان مشکلت چیه؟ چند ماهه توی اقدامی.من 2ساله منتظرم.شوهرمم سالمه.فقط خودم در حد خیلی کم تنبلی تخم ...

من براي بار دوم تو اقدامم اولي رو خداروشكر دارم منتظر دومي ام كه تقريبا ٦ ماهه اقدام ميكنم

من براي بار دوم تو اقدامم اولي رو خداروشكر دارم منتظر دومي ام كه تقريبا ٦ ماهه اقدام ميكنم

من اینقد زجر کشیدم که اگه اینو حامله بشم برای بعدی از روزی که زایمان کنم جلوگیزی نمیکنم.بخدا انتظار خیلی سخته

اخه مطمئنم حاملگی صورت نگرفته😂😂 اگه الکی بگم نزدیکی نکردم چی؟بازم انجام نمیدن؟

😂😂😂 اخه ما نميدونيم دقيقا براي چي ميگن نزديكي نكنيد بهتره نري احتمال بارداري بعد از پري خيلي كمه ولي از يه پزشك بپرسي بهتره

من اینقد زجر کشیدم که اگه اینو حامله بشم برای بعدی از روزی که زایمان کنم جلوگیزی نمیکنم.بخدا انتظار ...

اره به خدا خيلي سخته ولي همه اين سختي ها رو يادت ميره 😂😂 من خودم پدرم در اومده ولي از رو نميرم

😂😂😂 اخه ما نميدونيم دقيقا براي چي ميگن نزديكي نكنيد بهتره نري احتمال بارداري بعد از پري خيلي كمه ...

واای الان یادم اومد .دیروز خوب شده بودم رفتم حموم بعد شبش که نزدیکی کردم دوباره لک دیدم.ببخشید اینو میگم ولی وقتی گلاب به روت رفتم دستشویی ازم خارج شد همه چی با کمی خون.یعنی مطمئنا هنوز رحمم محیطش خونی بود .ولش کن نمیگم بهشون .اخه یه ماه هم برای من یه ماهه😔

واای الان یادم اومد .دیروز خوب شده بودم رفتم حموم بعد شبش که نزدیکی کردم دوباره لک دیدم.ببخشید اینو ...

باشه نگو ، ولي حالا يه ديروز جلوگيري ميكرديد 😂😂😅

باید دوروز قبلش نزدیکی نکرده باشی و روز دهم من رفتم ...اگه روزای 7 یا هشتی میتونی روز ده بری دوروز ق ...

اره من دیروز که دوشنبه بود نزدیکی کردم.تا پنج شنبه اگه نزدیکی نکنم مشکلی پیش نمیاد؟