2752
2734
پسرم دو ماهشه
مخصوصا بعد شیر خوردن بیشتر میشه
همش باید حواسم باشه دهنش رو پاک کنم مگه نه لباسش خیس میشه...
کسی میدونه علتش چیه؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم قبل از دندون درآوردن اینطوری می شه.ممکنه چند ماه هم طول بکشه.دندونش در بیاد خوب میشه.بهش هویج سفت و خنک بده بماله به لثه هاش و دستاشو تند تند بشور که میکنه تو دهنش اسهال نگیره.
پارسای منم 2ماه و نیمش همینجوره همش پیشبند بهشه
دکتر گفت لثه هاش داره آماده میشه تا چندماه دیگه واسه دندون درآوردن
فقط یقش خیس نمونه سینش سرما بخوره پیش بند زیر مشمائی تنش کن
@2bare_man
پسر منم همینطور بود. من فکر میکردم داره دندون در میاره اما تا 7 ماهگی همینطور آب ریزش از دهان داشت تازه کش دار. دکتر هم گفت طبیعیه. اگه قورت بده اسهال میشه. اگه پستونک طولانی مدت بدی خوب نیست. آخه پسر من پستونک میخورده برای اینکه نخوره بهش هویج میدادم میکشید به لثه هاش اونقدر محکم که صداش میومد.(البته کمی که بزرگتر شد دادم بهش.

فقط پیشبندش و تند تند عوض کن. من یادم مینداختم روی بخاری خدا میدونه روزی چند بار عوض میکردم. همیشه روی دشکی که پسرم بود خیس میشد.