2733
2734
عنوان

کوکوم از هم وا رفت😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 718 بازدید | 45 پست
روغن زیاد داغ و تابه نچسب و تخم مرغ خیلی زیاد!!!راز موفقیت من در کوکوی سبزی و سیب زمینی     ...

از روغن بدم میاد فکنم یه دلیلش همین بود کم ریختم،چرب حال آدم بد میشه

وقتی فهمیدم دنیا یه غوله زشته نشستم و ناخوناشو لاک زدم:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعدش باید روغنشو با کاغذ یا دستمال مخصوص بگیری کم روغن میچسبه به تابه متاسفانه

پاندا در 10 قدمی رسیدن به سلطنت!  
دو تا بچه خرگوشن 😶 بیچاره ها

واااای من عاشق عکس پروفایلت شدم از دیروز تا حالا😍😍😍😍

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2731

کوکو در کل غذای سالمی نیس 

ولی خب روغن باید زیاد باشه 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
عکست عالیه حس میکنم داری مسغرم میکنی قشنگم😅😅😅

برا فیلم زندگی شگفت انگیز املی پولنه،اتفاقا تو این یه تیکه میندازه به یکی همه میخندن اینم اینجوری بر میگرده میره😁

برا فیلم زندگی شگفت انگیز املی پولنه،اتفاقا تو این یه تیکه میندازه به یکی همه میخندن اینم اینجوری بر ...

خوشگله  مرسی از توضیح 🤗😜❤❣

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
اوووووم😋😋😋😋😋 من چند روز پیش درست کردم جات خالی  اخ وسطش گردو و زرشک و پیاز داغم بزنی😋😋 ...

اره خوشمزه اس،مثله سیب زمینی هم نیس روغن خیلی بخواد

شما بزرگ سایتی دیگه جواب کامل میطلبه ریپلای کردنتون😁

نه بابا اینجوری نگو ... کوچیکتم من ❤❤😘😘🤗🤗

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))