2752
2734
عنوان

کوکوم از هم وا رفت😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 718 بازدید | 45 پست
من بوقلمون درسته تونستم درست كنم ولي اين كوكو سبزي شده چالش زندگي من يا ميسوزه يا وا ميره 😐😐😐🐣

تخم مرغت کمه که وا میره 

روغن هم حسابی داغ 

اصلا نیاز نیس زیاد سرخ کنی خودشو ک گرفت برگردون

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من کوکو دوست ندارم  برای همین وا رفت دفعه دیگه یه چیز دیگه درست کن منم دعوت کن 😅

منم دوس ندارم😁فک کنم چون عشق قاطیش نبود اینجوری شد😐

وقتی فهمیدم دنیا یه غوله زشته نشستم و ناخوناشو لاک زدم:)
2731
کوکو سبزیم خوب در میاد این سیب زمینی بود خیر سرش

هیچ وقت کوکو سیب زمینی دوس نداشتم

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
خخخخخخخ. باحال نوشتی. ولی من تنها چیزی ک ب ذهنم اومد این بود که کوکو سبزی بود یا سیب زمینی. .اگه سی ...

سیب زمینی،قبلا خام رنده میکردم خوشکل در میومد ایندفعه آبپز کردم قبلش اینجوری شد

وقتی فهمیدم دنیا یه غوله زشته نشستم و ناخوناشو لاک زدم:)
من چند وقته هوس کوکوسبزی با خیارشورو گوجه کردن با نون باگت😋😋😋

اوووووم😋😋😋😋😋

من چند روز پیش درست کردم جات خالی 

اخ وسطش گردو و زرشک و پیاز داغم بزنی😋😋

در حد چلو کبابه بخدا

تخم مرغت کمه که وا میره  روغن هم حسابی داغ  اصلا نیاز نیس زیاد سرخ کنی خودشو ک گرفت برگر ...

نه اصلا، نميدونم چرا اينجوريه مثلا مامانم موادشو ريخته اماده كرده، منتظره روغن داغ بشه، من همينجوري ي هم كوچولو ميزنم بازم وا ميره 😬😬😬 

منم دوس ندارم😁فک کنم چون عشق قاطیش نبود اینجوری شد😐

عکست عالیه حس میکنم داری مسغرم میکنی قشنگم😅😅😅

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
نه اصلا، نميدونم چرا اينجوريه مثلا مامانم موادشو ريخته اماده كرده، منتظره روغن داغ بشه، من همينجوري ...

قلق داره 

من هیچ وقت یک جا نمیریزم مواد رو 

شما هم مثل کتلت گرد گرد بریز این سری