2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان 

من امروز رفتم انومالی یه آقا جون بود معلوم بود ناشی 

همش اندازه هارو اشتباه میگفت بعد تصحیح میکرد و نیم ساعت من دراز کش موندم داشتم می مردم

حالا جنسیت گفت دختر ولی غربالگری اول گفتن احتمالا پسره

حالا الان تو شکم همش میگم نکنه اشتباه گفته باشه دارم سیسمونی میخرم تو این گرونی ضرر میکنم 

به نظرتون چی کار کنم؟برم دوباره سونو؟🤔😕

سلام دوستان  من امروز رفتم انومالی یه آقا جون بود معلوم بود ناشی  همش اندازه هارو اشتباه ...

اگه ازش مطمئن‌نیستی برو

اینجا که رفتی خوب نبود قبلا پرس و جو نکرده بودی؟؟؟

کسی هرگز نمی داند چه سازی می زند فردا ،چه می دانی تو از امروز،چه می دانم من از فردا ،همین یک لحظه را دریاب،که فردا قصه اش فرداست
2728
2738
سلام به همگی خداراشکر که براتون همه چیز داره به خوبی پیش میره  سونو آنومالی تا کی میشه رفت به ...

یه خرده دیره بهتره قبل ۲۰ هفته بری 

کسی هرگز نمی داند چه سازی می زند فردا ،چه می دانی تو از امروز،چه می دانم من از فردا ،همین یک لحظه را دریاب،که فردا قصه اش فرداست
از کجا میفهمین زایمانتو کی هست تو انومالی میگه؟؟؟اخه دکترا طبیعیشو میگن من میخوام سز بشم

تاریخی که برای زایمان طبیعی داده

ده روز کم‌کن ازش میشه تاریخ سزارین 

مرسی ولی هفته بیستم تو این تعطیلات خورده دکتر سونوم رفته مسافرت

پس چارهای نیس

ایشاله که همه چیز اوکی هست 

2706