2733
2734
من یه دوره مصرف کردم وزنم 56بود الان 68کیلو هستم و بعد از یکسال هم که گذشته نه لاغر شدم نه عوارضی وا ...

عزیزم جعبه قرصت چه شکلی بود من امروز گرفتم قرصای داخلش کپسوله نارنجیه نمیدونم خوبه یانه قرص توچه شکلیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من یه دوره مصرف کردم وزنم 56بود الان 68کیلو هستم و بعد از یکسال هم که گذشته نه لاغر شدم نه عوارضی وا ...

میشه عکسشو اینجا بزاری لطفا .. میخواستم ببینم اون مارکی که شما خریدی چیه که همونو بخرم

اصلا حتی یک ذره.تنها چیزی بود که ازش واقعا راضی بودم.خیلی دربارش بد شنیدم ولی من کلا ادم ریسک پذیری ...

سلام چ مدل کپسول فرشته مصرف کردین؟توروخدا بگو اصلیاش چطوریه ک برگشت نداره

میخوام بخورم

2738
من خریدم امروز میشه شش روز که دارم میخورم خوب شد یا دم انداختی ظهر نخوردم

سلام گلم خوبی قرص فرشته رو خوردی چاق شدی برگشت نداشت؟ راضی ای؟

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂
من جی فست هم مصرف کردم زیاااااد.خیلی خوب بوده.البته جی فست اکسترم الانمپهمونو مصرف میکنن.شماخریدی؟ا ...

من احتمالا جی فست اکستریم که سرش قرمز هست بخرم.شما چند کیلو اضافه شدین عوارض خاصی نداشت صورتتونم پر شد؟

لایکم نکن😐
من احتمالا جی فست اکستریم که سرش قرمز هست بخرم.شما چند کیلو اضافه شدین عوارض خاصی نداشت صورتتونم پر ...

جی فست اکستریمها کلا سرقرمزن.اره از همونا مصرف میکنم.اینایی ک الان خریدم کپسولاش صورتی خالخالی ان.

اره صورتم پرشده.خیلی اشتها اورن.من هرچی میخورم بازم دوس دارم بخورم.شکمم میاریا ناگفته نمونه.من بس لاغربودم شکم برام‌مهم نی.فقط تپل شم .علی الخصوص صورت ک عالی میشی.بقیه بدنتم تپل میشه.اگ‌خریدی بهم بگو چ مدلی ان چ رنگی ان

2706