2737
2739
ولی خب توخونه خیلی سخته من خودم کارکردم خیلی عصبی میشدم  وکارکردن وبوسیدم گداشتم کنار تازه درام ...

اِ جدی؟یعنی بی خیال شم؟

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭
یعنی خودم تو خونه لباس واسه مردم بدوزم؟نمیدونم یعنی چی؟توضیح لطفا☺😶

اره ببین سفارش ددخت میگیری  واسه فک وفامیل ودروهمسایه تادستت قشنگ را بیوفته وتجربت بیشترشه الان با دوخت یه مانتو ساده ارزون ترین جا پنجاه تومن میگیری کلا هم دوسه ساعت وقتتو میگیره ولی اگه بخوای سری دوزی کنی باید بیستوچهارساعت کارکنی تازه سی چهل تومن درامدت میشه

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اِ جدی؟یعنی بی خیال شم؟

نه دیگه خودت بشین سبک سنگین کن ببین چی بیشتر به نفعته

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
اره ببین سفارش ددخت میگیری  واسه فک وفامیل ودروهمسایه تادستت قشنگ را بیوفته وتجربت بیشترشه الان ...

آره اینم حرفیه ولی من الگو کشیدن و برش زدنم اصلا خوب نیست .

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭
2731

اگه مدرک هم داشه باشی مینونی بعداکه پول داشی سرمایه کنی ویه مزون شیک بزنی خدایی الان سالن های زیبایی ومزون های خیاطی درامدشون خوبه

اگه مدرک هم داشه باشی مینونی بعداکه پول داشی سرمایه کنی ویه مزون شیک بزنی خدایی الان سالن های زیبایی ...

یه چیزی از خوب اون ور تر😌

آره اینم حرفیه ولی من الگو کشیدن و برش زدنم اصلا خوب نیست .

خب بایددانقدر بدوزی تایاددبکیری برو ازپارچهدکیلویی پارچه ارزون بخر واسه چند نفر مثلا مادرت یاخوهرت وکسایی که باهاسون راحتی لباس ساده بدوز تا ایرادات الگوتو بدست بیاری چندتا بدوزی راه میوفتی

خب بایددانقدر بدوزی تایاددبکیری برو ازپارچهدکیلویی پارچه ارزون بخر واسه چند نفر مثلا مادرت یاخوهرت و ...

آره باید تلاش کنم واقعا خسته شدم از بیکاری.مرسی از راهنماییت گلم.😚

2740
آره باید تلاش کنم واقعا خسته شدم از بیکاری.مرسی از راهنماییت گلم.😚

خواهش میکنم موفق باشی