2733
2734
عنوان

مادرشوهری ک خودشو بامن مقایسه میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 858 بازدید | 32 پست

حالا من یه بار گفتم مامانم دلمه رو میپیچه اماده میزاره توفریزر که خواست بپزه وقت نزاره روش و به کارای دیگه ش برسه گفت من اونجوری نیستم همیشه میگم همه چی تازه باشه گفتم خب اون گوشتی ام که از فریزر درمیاری باهاش دلمه بپزی مگه تازه ست؟که کم آورد گفت نه مادرجون من از اون سلیقه ها ندارم تنبلم  

خوب باش💖بهشت از همونجایی شروع میشه که به خدا اعتماد میکنی💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همشون اینجورین .من یه گیره مو بخرم ببینه میگه مث همین برام بخر یا شلوار این رنگی مث خودت برام بخر ولی من از این گوش میشنوم از اون گوش در میکنم مثلا تونیک انتخاب کرده بودم بعد گفتم نه نمیخام سریع پرید دست زد بش من میخامش😞بعد خواهر شوهرم گفتم مامااااان اخه این اندازه تو نیس😁😑

مامان دوتا فندق هستم ❤❤
2731

اکثرا هم مادرایی که همسرشون بهشون محبت نکردن یا همسرشون فوت کرده اینجوری ان 

وای من زودپز خریدم رفت سریع خرید ظرف هر مدلی بخرم خودشو جر میده و میره میخره انگار اومدیم مسابقه بدیم 

بچه ها بعضی وقتا میترسم ک رندگیمو‌خراب کنه .... میترسم از اینک رابطه من و سوهرم خوبه ،حسودیش شه و پدرمونو دراره ...

خییلی میتریم‌

موندم چطوری رفتارکنم ک خوب باشه همیشه 

اخه بدبختی فضوووولم هس ااااه 

فضولی چیزیه ک ازش‌ متنفرم 

2740
اکثرا هم مادرایی که همسرشون بهشون محبت نکردن یا همسرشون فوت کرده اینجوری ان  وای من زودپز خرید ...

اره همین دیگ ... 

ابنطوری ک من و شوهرم باهم هستیم 

اون تو خوابش باید بیینه ک سوهرش باهاش باشه 

نمیدونم چیکارکنم ...

یعنی بخدا انگار مادرشوهر من و توصیف کردی همش میاد جلو شوهرم میگه ببین من مثل تو نیستم که صبحا زود از خواب بیدارمیشم تا ساعت ۷ خونمم تمیز کردم و لباسامم شستم دیگه 

خیاطیم و آشپزیمم که نگو مگه من مثل توام من اینطورم من فلانم مثل اینکه ما میخوایم بریم خواستگاریش 😏

پیشش از خوشبختیات نگو از خوشیات نگو مادرشوهرا بعضیاشون واقعا حسودن متاسفانه همسر من خیلی به خاسته های مادرش بها میده و یه جورایی خودشو فداش میکنه ولی من همیشه پیش ننه ش غر میزنم که پسرت اینجور کرد اونجور کرد همه ش هم تقصیر خودشونه تا اومدم تعریف کردم حسودی کردن

پیشش از خوشبختیات نگو از خوشیات نگو مادرشوهرا بعضیاشون واقعا حسودن متاسفانه همسر من خیلی به خاسته ها ...

واای ن خیلی بده ک... اخه انقددده ام همه چیزو ب شوهرم میگ‌ ک ... 

خیییلی صمیمیه باسوهرم 

واای ن خیلی بده ک... اخه انقددده ام همه چیزو ب شوهرم میگ‌ ک ...  خیییلی صمیمیه باسوهرم

آره یه حرفی پیشش بزنم فردا از شوهرم میشنوم یا برعکس در کل مادر و پسر خیلی خاله زنکن

مادرشوهرمن زورش میاد خرج کنه.کاش اونم حسود بود هرچی میخریدیم بگه برا منم بردارید.سه ساله هرچی میگیم مادرجون یه لباسشویی بخر برا خودت انگار نه انگار

فریزرش خراب شد هرچی میگیم بخر میگه نه

2706