2737
2734
عنوان

بیاید فوت کوزه گری غذاهاتون رو بگید‌..‌

| مشاهده متن کامل بحث + 262764 بازدید | 2588 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اصلا هیچ طعمی نداره هیچکسم متوجه نمیشه تا نگی مادرشوهرم همیشه یه جلد قرص اهنو میریزه ولی من ۴تا ۵ت ...

اونوقت مسموم نمیشن مهمونا؟

قرص آهن همینجوریم که میخوری طعم فلزش وحشتناکه شمالیا تو رب انار موقع پخت یه تیکه خود آهن میندازن که اسمش حسومه تا رب و سیاه کنه ولی قرص آهن دیگه خدایی نامردیه اونم یه بسته

2738
یه بار ابگوشت درست کرده بودم اماده که شد گوشتشو ریش ریش کردم ریختم توش بعد برنج ریختم توش با اب ابگو ...

اتفاقا میدونی خیلی مقویه منم درست میکنم چون آب گوشت آهن داره

من یه خانومم از روی اسم کاربریم فکر میکنن  آقا هستم عاشق دختر موفرفریه کارتون شجاع هستم واسه همین اسمم شد شجاع😊
تو فسنجون ي بيسكوييت مادر (فقطو فقط مادر) رو خرد كن بريز ،،،كلي بركت ميكنه گردوش با نيم كيلو گردو مي ...

چه جالب انگار گول میزنید با بیسکوییت مادر😂

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
یه بار ابگوشت درست کرده بودم اماده که شد گوشتشو ریش ریش کردم ریختم توش بعد برنج ریختم توش با اب ابگو ...

خیلیم عالی

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!