2733
2734

بعضیا واسه بعضی غذاهاشون یه فوت و فن خاصی دارن که اون غذا رو خیلی خوشمزه تر نیکنه

اگه از اون فوت و فنا دارید بگید تا همه یاد بگیرن

پ.ن خسیس نباشید😠😠

چشم از پنجره بردار..‌.منجی در آینه است☇☇

مثلا الان تو یه تاپیک قدیمی خوندم برا خوشمزه تر شدن مرغ شکم پر یه سرنگ بزرگو پراز اب پیاز و اب لیمو و ادویه کنید و زیر پوست مرغ تزریق کنید😋

چشم از پنجره بردار..‌.منجی در آینه است☇☇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من معمولی می پزم ولی عالی میشه

مخصوصا قلیه هام

و رقیه در سوگ پدر نشست.... مهربان دلشکسته ام! صبور صمیمی! مسافر غریب و کوچک من! مگر نگفتی که بابا که آمد آرام میگیرم؟ این همه نا آرامی چرا؟ مگر نگفتی بابا که آمد سر بر دامانش میگذارم و می خوابم؟   نه.... نه دخترکم نخواب. میدانم اگر بخوابی.... دیگر عمع نمیخوابد.... میدانم خواب تو .... خواب همه را آشفته میکند... نه!! نخواب دخترکم 

پیاز داغ برای تزیین غذا استفاده میشه نه داخل خورشت پس اگه نمیخواید خورشتتون شیرین بشه و میخواید برای لعاب و طعم دادن از پیاز استفاده کنید کامل سرخش نکنید

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2738
مثلا الان تو یه تاپیک قدیمی خوندم برا خوشمزه تر شدن مرغ شکم پر یه سرنگ بزرگو پراز اب پیاز و اب لیمو ...

چه جالب 

البته من تو گوشت سینه برش های کوچیک میزنم آب خورش بره تو گوشت ولی تو شکمش نمیره 

یعنی هیچ نکته ی خاصی نداره؟ پس چطور عالی میشه غداهات؟🤔🤔

ارثیه 

از مامانم بپرس   

و رقیه در سوگ پدر نشست.... مهربان دلشکسته ام! صبور صمیمی! مسافر غریب و کوچک من! مگر نگفتی که بابا که آمد آرام میگیرم؟ این همه نا آرامی چرا؟ مگر نگفتی بابا که آمد سر بر دامانش میگذارم و می خوابم؟   نه.... نه دخترکم نخواب. میدانم اگر بخوابی.... دیگر عمع نمیخوابد.... میدانم خواب تو .... خواب همه را آشفته میکند... نه!! نخواب دخترکم 

تو فسنجون ي بيسكوييت مادر (فقطو فقط مادر) رو خرد كن بريز ،،،كلي بركت ميكنه گردوش با نيم كيلو گردو ميشه ٤٠ نفرو خورشت داد!!

كشك بادمجون رو حتمن نصف بادمجونا رو كبابي كن نصفشو سرخ ،،عالي ميشه،،

تو خورشت قورمه سبزي يه قاشق كوچولو رب انار بريز،،سياه ميشه و خوشگل،،

ته ديگ ماكاروني پياز رو حلقه حلقه كن بذار ته قابلمه ،عالي،،

يا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببين !يا بسوز و جنگلي رو شعله ور كن با خودت!!!
2706