2733
2739
عنوان

فاصله سنیه بچه ها؟

2589 بازدید | 29 پست
سلام
من قصد بارداریه مجدد دارم ولی یه موردی فکرمو خیلی به خودش مشغول کرده .و اونم اینه که مادرایی که دوست داشتن فاصله سنیه بچه هاشون کم باشه و قبل از تمام شدن دو سال بچه اول و زمان شیر دهی اقدام کردن ؛ مجبور شدن شیر بچه اول رو قطع کنن ؟
به نظرتون اشکالی نداره بچه کمتر از دو سال شیر مادر بخوره ؟
من می خوام 18 ماهگی دخترم اقدام کنم .
کسی نظری یا تجربه ای در این مورد نداره ؟
ممنون
عززم دوستم هدیه که از طریق همین سایت باهاش آشنا شدم این کارو کرد . اما می دونی که شرایطت رو با پزشک مطرح کنی خیلی علمی تره دوستم میگفت خیلی تلاش کرده تا باردار شده و حتی از دکترش تقاضایه کمک کرده بود درین مورد...(.سن همسرسش خیلی بالا بود و اونم عجله داشت) و دکتر گفته بود اگه قرص بدم ممکنه در بارداریت مشکل ایجاد بشه یا دوقلو بشه . راستی حس بچه دوم چه جوریه خیلی دوست داری؟ولی من نه !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو همین سایت سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم .
بیشترش درباره بهترین فاصله سنی بود که مونایی جان گفتند . ولی من می خوام مامانایی که تجربه بچه های پشت سر هم دارن رو بدونم از نظر شیر بچه اول .
هدیه میگفت یک سال شیر داده ولی باور کن من تا حالا سه چهار تا دکتر واسه نی نی ام عوض کردم چون کم وزن شده بود و اونا با اینکه متخصص بودن نسبت به شیر خشک نظر منفی نداشتن یکی شون دکتر رهبر رئیس بیمارستان اقبال اون که میگفت شیرمادر فقط شش ماه چون بعدش بچه بازی میکنه....... و کفافه بچه رو نمیده !!!!!!!!و بقیه هم تقریبا میگفتن شده عینه مسائله مذهبی که نمیشه قاطعانه بعضی مسائلشو مخالف بود من که شبها تازگی به دخترم که16 ماهشه تقریبا 125ccو شاید بعضی شبا بیشتر نان2 میدم چون اصلا غذا خور نیست.فقط تو خواب میخوره ..مادرم مارو شیر به شیر آورده میگه خیلی پدرش در اومده .امیدوارم کمکی داشته باشی . فکر بدنه خودت هم باش. راستی زایمان قبلی ات چطور بود مثله اینکه نی نی ات خیلی آرومه که هوس یکی دیگه کردی
بهتره که تا 2 سال شیر مادر بخوره چون هم آنتیبیتیک و هم ضد اسحال و هم 1001 دارو داره که بهتره محرومش نکنی تا 5 ماهگی هم میتونی شیر بدی هم میتونی آبستن باشی . اما خودت از کلسیوم و خیلی چیزها کم میآری
مامی آتنا جون من و خواهرم هم شیر به شیره بودیم و مادرم منو خیلی منع میکنه .
اما من دوست دارم که قبل از 3 سالگی بچه اولم بچه دومو بیارم . دو سال و نیم میشه تفاوتشون .
شما چند تا نی نی داری ؟ چقدر فاصله دارن ؟ البته ببخشیدها دوست داری بگو .

عاطفه جون یعنی اگه قرص کلسیم و لبنیات هم زیاد بخوری باز هم مشکلی هست ؟
دکتر زنان این اجازه رو می ده که هم باردار باشی هم شیر بدی ؟
چون فقط 6 ماه از شیر اولی می مونه .
اصلا می تونم یه سال و نیمگی شیرشو قطع کنم ؟
2740
پرستو جون من یه دختر شیطون بلا دارم 16 ماهشه و خیلی عاشقشم29سالمه شوهرم 31 سالشه زایمانم سزارین بوده ولی تو زندگی 5 ساله ام سختی و مصیبتهایه بسیار کشیدم که با خنده دخترم فراموش میکنم اما دومی نمی خوام گرچه میدونم آدم واسه دله خودش بچه دارمیشه وواسه دله نی نی هم باید یکی باشه ولی من شرایطشو فکر نکنم دیگه داشته باشم تو هم از خودت بگو
دختر من 15 ماهس . هم شیر می خوره هم غذا . خودم 27 سالمه شوهرم 31
زایمانم طبیعی ولی خیلی راخت . من بچه خیلی دوست دارم همچنین شوهرم . تازه بعد از این دو تا 4 سال صبر می کنم و سومی هم میارم .

دخترمم خیلی بچه دوست داره می خوام واسش همبازی بیارم تا دست از سر کچل من ورداره . من می خوام وقت برا خودم بذارم و مطالعه کنم . دو تا که باشن با هم سرگرمن .
تو هم فکر می کنی نی نیت اگه تک باشه خوبه . خوب اینو که داری بزرگ میکنی چرا یکی دیگه نمیاری ؟
مثلا چه شرایطی ؟
روزیش که دست خداس . فقط خنده هاش مال ماس اگه خوشبین باشیم .