2733
2734
عنوان

نظر خواهی مانتو + عکس

1751 بازدید | 56 پست

عزیزان من در به در دنبال مانتوام

تمام شهرو این دو هفته زیر و رو کردم دریغ از چیی که بشه بعنوان مانتو ازش استفاده کرد. امروز اینو دیدم به دلم خیلی ننشست ولی از سر ناچاری گرفتم . جنسش خیلی نازکه و به درد تابستون میخوره.نظر شما چیه؟ خوبه؟

میتونم پسش بدم. هنوز یه هفته دیگه وقت دارم بگردم ولی باردارم و کم حوصله. گفتم نظرخواهی کنم و بعد بشه رای با اکثریت. پیشاپیش مرسی از نظراتون😘😘

عشقم عمرم نفسم نی نی تو دلیم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

عباس معصومیه ؟؟؟؟؟؟؟😂😂😂

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁

من خوشم اومد

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2706