2737
2739
عنوان

روز ۸ انتقال جنین

21836 بازدید | 84 پست

سلام دوستایه گلم خواهش میکنم هر کی مثل شرایط منو داره بیاد داخل باهم صحبت کنیم تا اروم بشیم من دومین بارم انتقال دادم این بار جنینام ۵ روزس و ۸ مین روزم خیلی سخته نمیدونم ب چی فکر کنم یا نکنم بنطرتون امپول پرژسترون میزنم واس لانه گزینی لک نشون میده یا نه

چندتا جنین  انتقال دادی؟؟

کدوم مرکز؟

استرس نداشتن بهترین چیزه.

😇خدایا بندبند وجود خودم و فرشته ام  رو به خودت می سپارم ،پناهم باش که جز تو پناهی ندارم😇      😍🍃🍀خاله های مهربون به خواست خدا و دعای شما ،مهمونیه ۹ ماهه ی من بسلامتی می گذره و منِ فندق می پرم تو بغل مامان 🍀🍃😍                                                  ☘لفطا یه صلوات مهمونمون کنید☘

انتقال دادن جنین چطوریه

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من دوتا انتقال دادم بیمارستان رویان انجام دادم عزیزم

بدون بیهوشی دیگه.درسته؟

😇خدایا بندبند وجود خودم و فرشته ام  رو به خودت می سپارم ،پناهم باش که جز تو پناهی ندارم😇      😍🍃🍀خاله های مهربون به خواست خدا و دعای شما ،مهمونیه ۹ ماهه ی من بسلامتی می گذره و منِ فندق می پرم تو بغل مامان 🍀🍃😍                                                  ☘لفطا یه صلوات مهمونمون کنید☘
2738
مامانی جون شما هنوز انتقال ندادین عزیزم

نه عزیز. انتقال من میفته برا اول تیر.. میترسم انقد.. درد نداره ک؟ چندتا جنین داشتی کلا؟فریز کردی؟

من ۶ تا جنین داشتم گفتن شاید هایپر بشی ۳ ماه افتاد عقب قبل از عید بهمن انتقال دادم دوتا ۳ روزه نگرفت دوباره بعد سه ماه انتقال دادم این بار دوتا انتقال دادم ولی جنینام ۵ روزس دیگ جنین فریز ندارم چون این بار ۴تارو ازاد کردن فقط ۲تاش موند ک ۵ روزه بشن

تو چرا میکرو نمیکنی 

سلام عزیزم. خوبی خوشی؟

چیشد انتقالت.

من ivf کردم فرق زیادی نداره با میکرو فقط تو قسمت تشکیل جنین.شوهرم اسپرمش مشکل نداشت خوب بود.

2706